| Category | Specification |
|---|---|
| Network Technology | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bands | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Bands | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 66 |
| Network Speed | HSPA, LTE |
| Dimensions | 170.7 × 79.6 × 9.5 mm (6.72 × 3.13 × 0.37 in) |
| Weight | 198 g (6.98 oz) |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Display Type | IPS LCD, 90Hz, 450 nits |
| Display Size | 6.88 inches, 112.4 cm² (~82.7% screen-to-body ratio) |
| Resolution | 720 × 1640 pixels (~260 ppi) |
| Display Protection | HKC Glass, Mohs level 4 |
| Secondary Display | Rear secondary display |
| Operating System | Android 15 |
| Chipset | Unisoc T606 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2×1.6 GHz Cortex-A75 & 6×1.6 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| Card Slot | microSDXC (shared SIM slot) |
| Internal Storage | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Main Camera | 13 MP, f/2.2 (wide), AF |
| Main Camera Features | LED flash, HDR, panorama |
| Main Camera Video | 1080p @ 30 fps |
| Selfie Camera | 5 MP, f/2.2 (wide) |
| Selfie Video | 720p @ 30 fps |
| Loudspeaker | Yes |
| 3.5 mm Jack | No |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Positioning | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS |
| NFC | Yes |
| Radio | FM Radio |
| USB | USB Type-C |
| Sensors | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity, compass |
| Battery Type | Li-Po 5150 mAh |
| Charging | 10W wired |
Виж още Мобилни телефони Oukitel
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип на суичовете: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.88" (17.47 cm) |
| Разделителна способност (max): | 720 x 1640 |
| Процесор: | Осемядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 13 Mpix |
| Вградена памет: | 256 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Цвят: | Черен |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Включен захранващ адаптер: | Да |
| USB PD протокол: | Да |
| Енергиен клас: | B |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
121.81 €
/238.25 лв
-
21.33 €
/41.72 лв
-
371.83 €
/727.24 лв
-
97.43 €
/190.55 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
263.10 €
/514.58 лв
-
105.05 €
/205.45 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
119.27 €
/233.27 лв
-
27.24 €
/53.27 лв
-
158.41 €
/309.83 лв
-
215.03 €
/420.57 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
249.66 €
/488.29 лв
-
258.69 €
/505.96 лв
-
263.10 €
/514.58 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
371.83 €
/727.24 лв
-
65.83 €
/128.74 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
466.82 €
/913.02 лв
-
1522.43 €
/2977.61 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
327.52 €
/640.58 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
847.20 €
/1656.98 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
107.92 €
/211.07 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
1158.99 €
/2266.79 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
96.92 €
/189.57 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
899.00 €
/1758.29 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
129.99 €
/254.24 лв
-
2729.99 €
/5339.40 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
2139.99 €
/4185.46 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
499.99 €
/977.89 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
89.99 €
/176.01 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
599.00 €
/1171.55 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
2491.00 €
/4871.96 лв
3476.13 € -
70.36 €
/137.61 лв
74.86 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
288.33 €
/563.92 лв
334.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
218.40 €
/427.15 лв
259.63 € -
86.26 €
/168.71 лв
109.58 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
86.26 €
/168.71 лв
104.27 € -
83.98 €
/164.25 лв
89.96 € -
696.00 €
/1361.26 лв
919.42 € -
157.07 €
/307.19 лв
169.50 € -
278.48 €
/544.67 лв
289.46 € -
218.40 €
/427.15 лв
245.26 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
376.58 €
/736.53 лв
419.02 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
429.99 €
/840.99 лв
439.99 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 €
Смартфон Oukitel G1S (оранжев), поддържа 2 SIM карти, 6.52" (16.56 cm) IPS дисплей, осемядрен Unisoc T615 1.8 GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 13 + 2 & 5 Mpix камери, Android162.37 €
/317.56 лв
Смартфон Oukitel C62 Pro(лилав), поддържа 2 SIM карти, 6.88" (17.47cm) IPS дисплей, осемядрен Unisoc T606 1.6GHz, 8GB RAM, 256GB Flash памет(+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android162.37 €
/317.56 лв
Смартфон Blackview Fort 1 (черен), поддържа 2 SIM карти, 6.56" (16.66 cm) 90Hz HD+ IPS дисплей, осемядрен Unisoc Tiger T615 2 GHz, 6GB LPDDR4X, 256GB Flash памет (+microSD слот), 16 + 2 & 8 MPix камери, Android161.68 €
/316.22 лв





















































































































