






| Category | Specification |
|---|---|
| Body – Dimensions | 170.7 × 79.6 × 9.5 mm (6.72 × 3.13 × 0.37 in) |
| Body – Weight | 198 g (6.98 oz) |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Display – Type | IPS LCD, 90 Hz, 450 nits |
| Display – Size | 6.88 inches, 112.4 cm² (~82.7% screen-to-body ratio) |
| Display – Resolution | 720 × 1640 pixels (~260 ppi density) |
| Display – Protection | HKC Glass, Mohs level 4 |
| Display – Extra | Secondary display on the back |
| Operating System | Android 15 |
| Chipset | Unisoc T606 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2×1.6 GHz Cortex-A75 & 6×1.6 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| Memory – Internal | 128 GB storage, 4 GB RAM |
| Memory – Card Slot | microSDXC (uses shared SIM slot) |
| Main Camera | 13 MP, f/2.2 (wide), autofocus |
| Main Camera – Features | LED flash, HDR, panorama |
| Main Camera – Video | 1080p @ 30 fps |
| Selfie Camera | 5 MP, f/2.2 (wide) |
| Selfie Camera – Video | 720p @ 30 fps |
| Loudspeaker | Yes |
| 3.5 mm Jack | No |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Positioning | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS |
| NFC | No |
| Radio | FM radio |
| USB | USB Type-C |
| Sensors | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass |
| Battery Type | Li-Po 5150 mAh |
| Charging | 10 W wired |
Виж още Мобилни телефони Oukitel
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.88" (17.47 cm) |
| Разделителна способност (max): | 720 x 1640 |
| Процесор: | Осемядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 13 Mpix |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Цвят: | Черен |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Включен захранващ адаптер: | Да |
| USB PD протокол: | Да |
| Енергиен клас: | B |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
67.65 €
/132.32 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
89.66 €
/175.36 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
202.97 €
/396.97 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
310.82 €
/607.90 лв
120.00 € лв -
403.54 €
/789.25 лв
120.00 € лв -
209.31 €
/409.37 лв
120.00 € лв -
187.84 €
/367.39 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
123.19 €
/240.94 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
358.02 €
/700.23 лв
120.00 € лв -
37.76 €
/73.85 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.38 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
954.32 €
/1866.48 лв
120.00 € лв -
131.80 €
/257.78 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
379.16 €
/741.58 лв
120.00 € лв -
1245.82 €
/2436.60 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
518.76 €
/1014.61 лв
120.00 € лв -
345.26 €
/675.28 лв
120.00 € лв -
364.14 €
/712.20 лв
120.00 € лв -
313.35 €
/612.87 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
635.80 €
/1243.53 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
223.99 €
/438.09 лв
120.00 € лв
-
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
37.76 €
/73.85 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
354.98 €
/694.28 лв
120.00 € лв -
1028.99 €
/2012.53 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
448.99 €
/878.15 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
2729.99 €
/5339.40 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
2139.99 €
/4185.46 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
938.99 €
/1836.50 лв
120.00 € лв -
1895.89 €
/3708.04 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
1369.99 €
/2679.47 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
647.99 €
/1267.36 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв
-
397.00 €
/776.47 лв
120.00 € лв -
380.50 €
/744.19 лв
120.00 € лв -
490.05 €
/958.45 лв
120.00 € лв -
696.00 €
/1361.26 лв
120.00 € лв -
397.00 €
/776.47 лв
120.00 € лв -
157.07 €
/307.19 лв
120.00 € лв -
99.18 €
/193.98 лв
120.00 € лв -
1465.20 €
/2865.68 лв
120.00 € лв -
943.26 €
/1844.86 лв
120.00 € лв -
96.54 €
/188.81 лв
120.00 € лв -
397.00 €
/776.47 лв
120.00 € лв -
278.32 €
/544.34 лв
120.00 € лв -
403.54 €
/789.25 лв
120.00 € лв -
887.93 €
/1736.63 лв
120.00 € лв -
84.57 €
/165.41 лв
120.00 € лв -
85.00 €
/166.24 лв
120.00 € лв -
96.54 €
/188.81 лв
120.00 € лв -
298.49 €
/583.79 лв
120.00 € лв -
894.50 €
/1749.50 лв
120.00 € лв -
298.49 €
/583.79 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.11 лв
120.00 € лв -
894.50 €
/1749.50 лв
120.00 € лв -
398.92 €
/780.23 лв
120.00 € лв -
434.91 €
/850.62 лв
120.00 € лв -
403.54 €
/789.25 лв
120.00 € лв -
434.91 €
/850.62 лв
120.00 € лв -
635.80 €
/1243.53 лв
120.00 € лв -
433.20 €
/847.27 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
278.32 €
/544.34 лв
120.00 € лв -
403.54 €
/789.25 лв
120.00 € лв -
1173.69 €
/2295.54 лв
120.00 € лв -
1173.69 €
/2295.54 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв
Смартфон Blackview BV4800 SE (черен), поддържа 2 SIM карти, 6.56" (16.66cm) HD+ 90Hz дисплей, осемядрен Unisoc T615 1.8 GHz, 4GB RAM, 64GB Flash памет (+microSD слот), 16 + 2 & 8 Mpix камери, Android133.89 €
/261.86 лв
Смартфон Samsung Galaxy A16 LTE (Light Green), поддържа 2 SIM карти, 6.7" (17.01cm) FHD+ Super AMOLED 90Hz дисплей, осемядрен Mediatek Helio G99 2.2GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 50 + 5 + 2 & 13 Mpix камери, Android, One UI133.99 €
/262.06 лв
Смартфон Samsung Galaxy A17 4G (светлосин), поддържа 2 SIM карти, 6.7" (17.01cm) Super AMOLED 90Hz дисплей, осемядрен Exynos 1330 2.4GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 50 + 5 + 2 & 13 Mpix камери, Android131.99 €
/258.15 лв











































































































