




| Specification | Details |
|---|---|
| Screen Size | 6.63" (measured diagonally; actual viewable area may vary) |
| Screen-to-Body Ratio | 85% |
| Resolution | 576 × 1280 |
| Pixel Density | 212 PPI |
| Refresh Rate | 90Hz |
| Brightness | 400 nits |
| Protection | Panda Glass |
| CPU Model | Unisoc T615 (T7250) |
| CPU Frequency | 1.8 GHz |
| CPU Cores | Octa-core |
| CPU Architecture | 2× Cortex-A75 (1.8GHz) + 6× Cortex-A55 (1.6GHz) |
| Process Technology | 12nm |
| GPU | Mali-G57 (1 Core @ 850MHz) |
| AnTuTu Score | 267,410 |
| Operating System | Android 16 |
| OTA Updates | Supported |
| RAM & Storage Options | 4GB + 128GB / 6GB + 128GB |
| Memory Type | eMCP-D4X |
| Resolution | 5MP |
| Sensor | Samsung S5K5E3YX |
| Sensor Size | 1/5" |
| Aperture | f/2.0 |
| Field of View | 66.6° |
| Focus Type | Fixed Focus (FF) |
| Features | Supported |
| Video Recording | Supported |
| Resolution | 13MP |
| Sensor | OV13855-GA5A |
| Sensor Size | 1/3.06" |
| Aperture | f/2.2 |
| Field of View | 80.3° |
| Focus Type | Autofocus (AF) |
| LED Flash | Supported |
| Features | Supported |
| Video Recording | Supported |
| Capacity | 5150mAh |
| Type | Polymer |
| Charging Power | 10W |
| Reverse Charging | Supported |
| Charging Time | ~3.5 hours |
| Standby Time | 720 hours |
| Calling Time | 12 hours |
| Music Playback | 16 hours |
| Video Playback | 7 hours |
| Gaming Time | 8 hours |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac (2.4GHz + 5GHz) |
| Bluetooth | 5.0 |
| Navigation | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS |
| NFC | Not Supported |
| FM Radio | Supported |
| Headphone Jack | 3.5mm |
| USB | Type-C |
| OTG | Supported |
| SIM Configuration | Nano + Nano / Nano + TF |
| Network Types | GSM, WCDMA, TDD, FDD |
| Bands | GSM: B2/3/5/8; WCDMA: B1/2/4/5/8; TDD: B34/38/39/40/41; FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/17/18/19/20/25/26/28A/28B/66 |
| EDGE/GPRS | Supported |
| Fingerprint | Side-mounted |
| G-Sensor | Supported |
| Proximity Sensor | Not Supported |
| Compass | Not Supported |
| Ambient Light Sensor | Not Supported |
| Drop Resistance | 0.8m (up to 16 drops) |
| Operating Temperature | -20°C to 55°C |
Виж още Мобилни телефони Oukitel
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип на суичовете: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.6" (16.76 cm) |
| Разделителна способност (max): | 576 x 1280 |
| Процесор: | Осемядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 13 Mpix |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Цвят: | Син |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Включен захранващ адаптер: | Да |
| USB PD протокол: | Да |
| Енергиен клас: | B |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
105.05 €
/205.45 лв
-
108.29 €
/211.80 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
119.27 €
/233.27 лв
-
27.24 €
/53.27 лв
-
158.41 €
/309.83 лв
-
215.03 €
/420.57 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
249.66 €
/488.29 лв
-
258.69 €
/505.96 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
371.83 €
/727.24 лв
-
65.83 €
/128.74 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
466.82 €
/913.02 лв
-
1522.43 €
/2977.61 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
327.52 €
/640.58 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
847.20 €
/1656.98 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
107.92 €
/211.07 лв
-
564.45 €
/1103.96 лв
-
128.73 €
/251.78 лв
-
73.77 €
/144.27 лв
-
147.45 €
/288.38 лв
-
859.86 €
/1681.74 лв
-
389.43 €
/761.66 лв
-
154.84 €
/302.84 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
354.98 €
/694.28 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1158.99 €
/2266.79 лв
1386.00 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
96.92 €
/189.57 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
938.99 €
/1836.50 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
2139.99 €
/4185.46 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
2729.99 €
/5339.40 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
348.99 €
/682.57 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
599.00 €
/1171.55 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
70.36 €
/137.61 лв
74.86 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
288.33 €
/563.92 лв
334.14 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
218.40 €
/427.15 лв
259.63 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
86.26 €
/168.71 лв
109.58 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
696.00 €
/1361.26 лв
919.42 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
86.26 €
/168.71 лв
104.27 € -
157.07 €
/307.19 лв
169.50 € -
83.98 €
/164.25 лв
89.96 € -
278.48 €
/544.67 лв
289.46 € -
218.40 €
/427.15 лв
245.26 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
376.58 €
/736.53 лв
419.02 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
429.99 €
/840.99 лв
439.99 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 €
Смартфон Oukitel C26 (златист), поддържа 2 SIM карти, 6.6" (16.76cm) 90Hz дисплей, осемядрен Unisoc T615 1.8GHz, 6GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android103.96 €
/203.33 лв
Смартфон Ulefone Armor X12 (зелен), поддържа 2 SIM карти, 5.45" (13.84cm) HD+ дисплей, четириядрен Mediatek Helio A22 2GHz, 3GB RAM, 32GB Flash памет(+microSD слот), 13 + 8 Mpix камери, Android, 257g103.64 €
/202.70 лв
Смартфон Samsung Galaxy A06 (черен), поддържа 2 SIM карти, 6.7" (17.01 cm) HD+ PLS дисплей, осемядрен Mediatek Helio G85 2 GHz, 4GB RAM, 64GB Flash памет (+microSD слот), 50 + 2 & 8 MPix камери, Android102.94 €
/201.33 лв


























































































































