






Спецификации
Основни характеристики
| Тип телефон | Смартфон |
| SIM слотове | Dual SIM |
| Вид SIM карта | Nano SIM |
| Операционна система | Android |
| Свързаност | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Версия на операционната система | Android 15 |
| Модел процесор | Unisoc T606 |
| Брой ядра | 8 |
| Честота | 1.6 GHz |
| Сензори | Жироскоп Пръстови отпечатъци Сензор за близост Светлинен сензор Gravitational sensor |
| Съдържание пакет | Телефон 3арядно за телефон |
| Цвят | Черен |
| Клас на енергийна ефективност | Клас B |
| Размери | 75 x 9 x 164 мм |
| Тегло | 199 g |
| SAR (W/кг) | 1.05 |
| Година на лансиране | 2025 |
| Други | Фенерче Glonass Radio FM GPS Galileo Beidou OTG Face Unlock |
| Технология | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Да |
Дисплей
| Размери екран | 6.56 inch |
| Тип дисплей | IPS |
| Резолюция (пиксели) | 576 x 1280 |
| Характеристики на дисплея | 90 Hz Тъч скрийн |
Памет
| Вътрешна памет | 128 GB |
| RAM памет | 16 GB |
| Memory card slot | MicroSD |
Свързване
| Wi-Fi стандарт | 802.11 a/b/g/n/ac Wi-fi direct Wi-fi hotspot |
| Портове | USB Type C |
Видео
| Брой камери | 1 |
| Резолюция на основна камера | 50 MP AF |
| Резолюция на вторична камера | 16 Mpx |
| Видео резолюция | HD Full HD |
| Фото/видео характеристики | Auto focus HDR |
| Светкавица | Да |
Батерия
| Включено зарядно | Да |
| Тип батерия | Li-Po |
| Капацитет батерия | 5150 mAh |
Виж още Мобилни телефони Oukitel
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.56" (16.66 cm) |
| Разделителна способност (max): | 576 x 1280 |
| Процесор: | Осемядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 50 Mpix |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Цвят: | Черен |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Включен захранващ адаптер: | Да |
| Енергиен клас: | A |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
349.99 €
/684.52 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
843.74 €
/1650.21 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
107.92 €
/211.07 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
128.73 €
/251.78 лв
-
73.77 €
/144.27 лв
-
147.45 €
/288.38 лв
-
127.72 €
/249.80 лв
-
154.84 €
/302.84 лв
-
1298.99 €
/2540.60 лв
1386.00 € -
364.14 €
/712.20 лв
-
988.99 €
/1934.30 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
66.74 €
/130.53 лв
-
408.85 €
/799.63 лв
-
113.86 €
/222.69 лв
-
48.78 €
/95.41 лв
-
87.16 €
/170.47 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
154.22 €
/301.64 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
537.37 €
/1051.01 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
85.39 €
/167.00 лв
-
96.54 €
/188.81 лв
-
241.31 €
/471.95 лв
264.11 € -
234.99 €
/459.60 лв
249.98 €
-
349.99 €
/684.52 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
152.99 €
/299.22 лв
-
354.98 €
/694.28 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
1298.99 €
/2540.60 лв
1386.00 € -
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
204.99 €
/400.93 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
174.99 €
/342.25 лв
-
988.99 €
/1934.30 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
2729.99 €
/5339.40 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
2139.99 €
/4185.46 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
144.39 €
/282.40 лв
147.66 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
165.47 €
/323.63 лв
242.97 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
70.36 €
/137.61 лв
74.86 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
218.40 €
/427.15 лв
259.63 € -
1450.80 €
/2837.52 лв
1566.24 € -
86.26 €
/168.71 лв
109.58 € -
696.00 €
/1361.26 лв
919.42 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
157.07 €
/307.19 лв
169.50 € -
142.38 €
/278.47 лв
169.50 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
380.50 €
/744.19 лв
419.02 € -
218.40 €
/427.15 лв
245.26 € -
86.26 €
/168.71 лв
104.27 € -
83.98 €
/164.25 лв
89.96 € -
278.48 €
/544.67 лв
289.46 € -
429.99 €
/840.99 лв
439.99 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
99.18 €
/193.98 лв
108.53 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
85.00 €
/166.24 лв
89.55 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
499.50 €
/976.94 лв
519.00 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
490.05 €
/958.45 лв
586.06 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
635.80 €
/1243.53 лв
660.68 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 €
Смартфон Oukitel C1 (син), поддържа 2 SIM карти, 6.56" (16.66cm) IPS дисплей, осемядрен Unisoc T606 1.6GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 50 & 16 Mpix камери, Android89.11 €
/174.28 лв
Смартфон Oukitel C1 (златист), поддържа 2 SIM карти, 6.56" (16.66cm) IPS дисплей, осемядрен Unisoc T606 1.6GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 50 & 16 Mpix камери, Android89.11 €
/174.28 лв
Смартфон ZTE Blade A53 Pro (син), 4G, поддържа 2 Sim карти, 6.52" (16.56 cm) IPS HD Display, осемядрен Unisoc SC9863A1 1.6GHz, 8GB RAM, 64GB Flash памет, 13 + 2 & 5 Mpix камери, Android89.02 €
/174.12 лв



















































































































