NEC P547UL (60005761)
| Технология на прожектиране: | 3LCD |
| Резолюция: | 1920x1200 (WUXGA) |
| Формат: | 16:10 |
| Максимална поддържана резолюция: | 3840x2160 (4K UHD) |
| Яркост: | 5400 lumens |
| Статичен контраст: | 500000 :1 |
| Живот на лампата: | 20000 h |
| Леща: | F= 1.5–2.1, f= 17.2–27.7mm |
| Коефициент на увеличение: | 1.6 |
| Размер на прожектирания екран: | 76.2 / 30" - 762 / 300" |
| Разстояние на прожектиране min.: | 0.8 m |
| Разстояние на прожектиране max.: | 12.9 m |
| Безжично прожектиране: | MultiPresenter |
| VGA: | 1 x Mini VGA |
| HDMI: | 2 x HDMI |
| USB-HUB: | 2 x USB 2.0 |
| HDBaseT: | да |
| LAN: | да |
| Wireless: | да, чрез опционален модул |
| Изходи: | 1 x 3.5 mm Stereo Mini Jack (variable) |
| Видео сигнали: | NTSC 3.58; NTSC 4.43; PAL; PAL-M; PAL60 |
| Функции: | No filter service required; Low Noise Level – 22dB; Keystone correction; No lamp replacement – up to 20,000 h maintenance free; Risk Group 2 compliance; Professional and Flexible Installation; Remote Control |
| Включени аксесоари: | 2x AAA Batteries; IR Remote Control (477E); Lens Cap; Power Cord (1.8 m); Projector; Quick Setup Guide; Security Sticker; Users Manual; Utility software |
| Опции на допълнителна цена: | Universal Ceiling Mounts (PJ01UCM, PJ02UCMPF); Wireless LAN module (NP05LM2; NP05LM4; NP05LM5) |
| Енергопотребление: | 293 W |
| Шум при работа: | 22 / 26 (Eco / Normal) |
| Сертификати: | CE; EAC; ErP; RoHS; TUEV Type Approved |
| Цвят на корпуса: | Бял |
| Тегло: | 9.700 кг. |
Виж още Проектори NEC
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | Не |
| Разделителна способност (native): | 1920 x 1080 |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Яркост: | 5400 lm |
| Контраст: | 500000 |
| Мрежови възможности: | RJ-45 |
| Говорители: | Не |
| 4K: | Да |
| Разстояние на проектиране: | 0.8m - 12.9 m |
| Short Throw: | Да |
| Живот на лампата: | 20000 h |
| Предназначен за: | Образование |
| Формат: | 16:10 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
259.20 €
/506.94 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
72.50 €
/141.81 лв
-
178.63 €
/349.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
22.17 €
/43.36 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
80.77 €
/157.98 лв
-
80.31 €
/157.07 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
658.52 €
/1287.95 лв
-
3159.96 €
/6180.35 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
78.71 €
/153.94 лв
-
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
150.57 €
/294.49 лв
-
75.63 €
/147.92 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
178.63 €
/349.37 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
169.78 €
/332.07 лв
-
100.88 €
/197.30 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
398.93 €
/780.24 лв
-
658.75 €
/1288.40 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
176.57 €
/345.34 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
367.82 €
/719.39 лв
-
888.16 €
/1737.09 лв
-
580.99 €
/1136.31 лв
-
203.06 €
/397.15 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
35.63 €
/69.68 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.06 €
/160.50 лв
-
36.59 €
/71.57 лв
-
22.92 €
/44.82 лв
-
206.69 €
/404.25 лв
-
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
1140.78 €
/2231.17 лв
1298.12 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 €
Проектор Epson EB-L530U, 3LCD, WUXGA (1920x1200), 2500000:1, 5200lm, HDMI, VGA, USB, RS-232C2568.62 €
/5023.79 лв
Проектор Hisense PX3-PRO, лазерен, 4K/UHD (3840x2160), 3000:1, 7200lm, HDMI, USB, Jack 3.5mm, LAN2191.56 €
/4286.33 лв
Проектор Acer PL6620, DLP, WUXGA (1920x1200), 50 000:1, 6000lm, HDMI, VGA, USB-A, RJ45, RS2322015.02 €
/3941.03 лв



















































































