| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Palm Grip Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NORDIC 52840 |
| СЕНЗОР | PixArt PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 650 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz (4000Hz Compatible) |
| СУИЧОВЕ | Kailh White Blade |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 150hrs |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 120.6 x 64 x 37.8 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 54 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4K compatible (1K Default 2.4G receiver) Smart Speed X Wireless Transmission Technology 500 mAh battery Kailh White Blade Switches Kailh GE Upgraded Version Shift PTFE Feet Smooth Texture |
Виж още Мишки MSI
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Жична/Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Бял |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
12.86 €
/25.16 лв
120.00 € лв -
127.82 €
/249.99 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
71.23 €
/139.32 лв
120.00 € лв -
12.80 €
/25.03 лв
120.00 € лв -
12.80 €
/25.03 лв
120.00 € лв -
12.80 €
/25.03 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
28.43 €
/55.61 лв
120.00 € лв -
18.09 €
/35.38 лв
120.00 € лв -
45.86 €
/89.70 лв
120.00 € лв -
39.88 €
/77.99 лв
120.00 € лв -
59.98 €
/117.31 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
16.64 €
/32.55 лв
120.00 € лв -
16.64 €
/32.55 лв
120.00 € лв -
45.86 €
/89.70 лв
120.00 € лв -
11.60 €
/22.69 лв
120.00 € лв -
93.99 €
/183.83 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
77.99 €
/152.54 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
7.72 €
/15.10 лв
120.00 € лв -
14.76 €
/28.86 лв
120.00 € лв -
11.22 €
/21.94 лв
120.00 € лв -
49.98 €
/97.75 лв
120.00 € лв -
60.84 €
/118.99 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв
-
6.28 €
/12.29 лв
120.00 € лв -
25.64 €
/50.15 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
31.49 €
/61.59 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
38.62 €
/75.54 лв
120.00 € лв -
9.15 €
/17.90 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
8.14 €
/15.92 лв
120.00 € лв -
49.33 €
/96.48 лв
120.00 € лв -
4.57 €
/8.94 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
5.59 €
/10.94 лв
120.00 € лв -
6.32 €
/12.35 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
19.89 €
/38.90 лв
120.00 € лв -
13.22 €
/25.86 лв
120.00 € лв -
61.58 €
/120.44 лв
120.00 € лв -
105.29 €
/205.92 лв
120.00 € лв -
29.85 €
/58.38 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
58.71 €
/114.82 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
139.23 €
/272.32 лв
120.00 € лв -
78.60 €
/153.73 лв
120.00 € лв -
162.63 €
/318.07 лв
120.00 € лв -
71.13 €
/139.12 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
90.25 €
/176.52 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
193.47 €
/378.40 лв
120.00 € лв -
47.40 €
/92.71 лв
120.00 € лв -
11.93 €
/23.33 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
14.88 €
/29.10 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
25.26 €
/49.40 лв
120.00 € лв
Мишка VXE Dragonfly R1 Pro Max 1K, оптична (26000 dpi ), гейминг, жълта, USB, PAW3395 сензор, 6 бутона65.63 €
/128.35 лв
Мишка VXE R1 Pro Max, оптична (26 000 dpi), безжична, оранжева, USB, PixArt PAW3395 сензор65.63 €
/128.35 лв
Мишка Dark Project Novus, оптична (26 000 dpi), жична/безжична, USB, черна, гейминг, PAW3395 сензор65.55 €
/128.20 лв
































































































