| PMI (Picture Mastering Index) | 1700 |
|---|---|
| Viewing Angle | Wide viewing angle |
| Panel Type | True Black |
| Colour Representation | ColourPrime Pro |
| Colour Accuracy | 3D Colour Mapping |
| Dimming | 50↑" Local Dimming |
| HDR | HDR Pro |
| ULTRA Luminance | Yes (55"↑) |
| Picture Engine | UHD Mastering Engine |
| 4K Upscaler | Yes |
| HDR Effect | Yes |
| Dynamic Colour Enhancer | Yes |
| Active Noise Reduction | Yes |
| Picture Mode | Yes 9 modes (Vivid,Standard,Eco, Cinema,Sports,Game,Photo,isf Expert(Bright Room),isf Expert(Dark Room) |
| Aspect Ratio | Yes 6 modes ( 16:9, Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom,Just scan) |
| Audio Output / Speaker System (WF : Woofer) | 20W / 2ch |
|---|---|
| Surround Mode | ULTRA Surround |
| Smart Sound Mode | Yes |
| Clear Voice | Clear Voice III |
| Sound Mode | Yes 6 modes (Standard,Cinema,Clear VoiceIII,Sports, Music,Game) |
| DTS Decoder | Yes (DTS-HD) |
| Hi-Fi Audio | Yes |
| Optical Sound Sync | Yes |
| Wireless Sound Sync | Yes |
| OS | webOS 3.0 |
|---|---|
| Magic Zoom | Yes |
| Magic Mobile Connection | Yes |
| My Channels | Yes |
| My Starter | Yes |
| Channel Advisor | Yes |
| Multi-view | Yes |
| LG Smart World | Yes |
| Web Browser | Yes |
| WiDi | Yes |
|---|---|
| Miracast | Yes |
| DLNA(Network File Broswer) | Yes |
| Processor | Quad |
|---|---|
| DTV Recording (Via Extenal HDD,USB) | EU : Yes |
| Time Shift (Via External HDD, USB) | Yes |
| Quick Start | Yes |
| Mobile App(LG TV Plus) | Yes |
| External Device App Download for USB | Yes |
| Block access to harmful site | Yes |
| Simplink (HDMI CEC) | Yes |
| HID Keyboard / Mouse | Yes |
| Sleep Timer | Yes |
| e-Manual | Yes |
| Energy saving mode | Yes |
|---|---|
| Eco Flower | EU only : Yes |
| Digital TV Reception(Terrestrial,Cable,Satellite) | DVB-T2/C/S2 |
|---|---|
| Data Broadcasting (Country Spec) | MHEG (UK) |
| CI + (Common Interface) | CI+1.3 |
| Teletext Page | 2,000 page |
| Teletext (Top/Flof/List) | Yes (UK: Flof) |
| Subtitle | Yes |
| EPG(8days) | Yes |
| Wifi(Wifi Direct) | 802.11.ac |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| RF In | 2 (RF, Sat) |
| Component In (Composite Share) | 1(Composite shared) |
| Digital Audio Out (Optical) | 1 |
| HDMI | 3 (HDMI 2.0a) |
| LAN | 1 |
| RS-232C (Control / SVC) | (USB to RS232C) |
| CI Slot | 1 |
| USB | 2 ( 2.0 : 2ea) |
| Headphone out / Line out | 1 |
| Stand type | Crescent |
|---|
| EU Series | UH661V |
|---|---|
| Screen Size | 65 |
| Vesa Size | 300x300 |
|---|
| Size W/O Carton, W/O Stand (Including SOUND BAR) | 1461*845*62.0 |
|---|---|
| Size W/O Carton, With Stand | 1461*902*279 |
| Size W/ Carton, With Stand | 1600*990*190 |
| SET (w/o stand kg) | 26.8 |
|---|---|
| Including stand (kg) | 29.0 |
| In Carton | 35.4 |
| Display Device (OLED / LED) | LED |
|---|---|
| Resolution | 3840*2160 |
| BLU Type (only for LED series) | 50"↓ Direct |
| 4K IPS | IPS 4K |
| Power Supply (Voltage, Hz) | (100~240Vac 50-60Hz) |
|---|---|
| Standby Power Consumption | 0.3W↓ |
Виж още Телевизори LG
Виж всички Телевизори в категорията
| Екран размер: | 65" (165.1 cm) |
|---|---|
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип: | LED |
| Разделителна способност (max): | 4К (3840x2160 pix.) |
| Качество на изображението: | 4K |
| Цифров тунер: | DVB-T, DVB-C, DVB-S |
| HDMI портове: | 3 |
| Smart TV: | Да |
| Мрежови възможности: | Безжична/Жична |
| 3D: | Не |
| Брой 3D очила в комплекта: | без |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
319.99 €
/625.85 лв
120.00 € лв -
75.34 €
/147.35 лв
120.00 € лв -
92.04 €
/180.01 лв
120.00 € лв -
169.92 €
/332.33 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв -
157.28 €
/307.60 лв
120.00 € лв -
308.14 €
/602.66 лв
120.00 € лв -
92.04 €
/180.01 лв
120.00 € лв -
328.99 €
/643.45 лв
120.00 € лв -
7.36 €
/14.39 лв
120.00 € лв -
169.92 €
/332.33 лв
120.00 € лв -
10.14 €
/19.83 лв
120.00 € лв -
Soundbar система за домашно кино Sony HT-SF150, 2.0, безжична, Bluetooth, HDMI, USB, RMS 120W, черна
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
13.12 €
/25.66 лв
120.00 € лв -
169.92 €
/332.33 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
64.94 €
/127.00 лв
120.00 € лв -
279.59 €
/546.84 лв
120.00 € лв -
169.92 €
/332.33 лв
120.00 € лв -
132.79 €
/259.71 лв
120.00 € лв -
559.00 €
/1093.30 лв
120.00 € лв -
444.83 €
/870.01 лв
120.00 € лв -
345.73 €
/676.19 лв
120.00 € лв -
Телевизор Xiaomi L32MB-FAEU, 32" (81.28cm) HD Smart TV, DVB-T2/C/S2, Bluetooth, LAN, 2x HDMI, 1x USB
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
80.33 €
/157.10 лв
120.00 € лв -
18.06 €
/35.33 лв
120.00 € лв -
110.84 €
/216.79 лв
120.00 € лв -
83.54 €
/163.40 лв
120.00 € лв -
49.00 €
/95.83 лв
120.00 € лв -
564.98 €
/1105.01 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв -
83.54 €
/163.40 лв
120.00 € лв -
564.98 €
/1105.01 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
13.10 €
/25.62 лв
120.00 € лв -
77.31 €
/151.21 лв
120.00 € лв -
157.28 €
/307.60 лв
120.00 € лв -
92.04 €
/180.01 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв
-
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
108.99 €
/213.17 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
419.99 €
/821.43 лв
120.00 € лв -
38.89 €
/76.06 лв
120.00 € лв -
319.99 €
/625.85 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
318.99 €
/623.89 лв
120.00 € лв -
510.99 €
/999.41 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
66.99 €
/131.02 лв
120.00 € лв -
172.99 €
/338.34 лв
120.00 € лв -
328.99 €
/643.45 лв
120.00 € лв -
24.89 €
/48.68 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
Телевизор Xiaomi L32MB-FAEU, 32" (81.28cm) HD Smart TV, DVB-T2/C/S2, Bluetooth, LAN, 2x HDMI, 1x USB
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
508.73 €
/994.99 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
36.99 €
/72.35 лв
120.00 € лв -
305.99 €
/598.46 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
99.98 €
/195.54 лв
120.00 € лв -
85.98 €
/168.16 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
318.99 €
/623.89 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв
-
18.21 €
/35.61 лв
120.00 € лв -
82.58 €
/161.51 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
18.21 €
/35.61 лв
120.00 € лв -
659.99 €
/1290.83 лв
120.00 € лв -
18.21 €
/35.61 лв
120.00 € лв -
7.00 €
/13.69 лв
120.00 € лв -
499.00 €
/975.95 лв
120.00 € лв -
82.38 €
/161.13 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
499.00 €
/975.95 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
733.02 €
/1433.65 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.69 лв
120.00 € лв -
496.70 €
/971.47 лв
120.00 € лв -
744.99 €
/1457.07 лв
120.00 € лв -
60.17 €
/117.68 лв
120.00 € лв -
21.38 €
/41.82 лв
120.00 € лв -
795.00 €
/1554.89 лв
120.00 € лв -
176.99 €
/346.16 лв
120.00 € лв -
14.08 €
/27.53 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
80.12 €
/156.70 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
76.47 €
/149.56 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
8.63 €
/16.89 лв
120.00 € лв -
71.38 €
/139.60 лв
120.00 € лв -
850.80 €
/1664.02 лв
120.00 € лв -
367.15 €
/718.09 лв
120.00 € лв -
748.99 €
/1464.90 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
397.01 €
/776.48 лв
120.00 € лв -
66.99 €
/131.02 лв
120.00 € лв -
72.01 €
/140.84 лв
120.00 € лв -
53.75 €
/105.13 лв
120.00 € лв -
989.99 €
/1936.25 лв
120.00 € лв
Телевизор Crown 24TF12VB, 24" (60.96cm) HD TV, DVB-T2/C, 2x HDMI, 1x USB84.87 €
/165.99 лв
Телевизор Crown 32FB02, 32" (81.28 cm) HD TV, DVB-T2/C, Wi-Fi, 3x HDMI, 2x USB112.30 €
/219.64 лв
Телевизор Philips 32PFS6908/12 (Мостра), 32" (81.28cm) Full HD LED Smart TV, HD10, Dolby Atmos, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, Wi-Fi, LAN, 3x HDMI, 2x USB119.99 €
/234.68 лв





































































































