Запознайте се с бинокли за нощно виждане Levenhuk Atom Digital DNB300 – оптично устройство с инфрачервено осветление, CMOS сензор и вграден IPS екран. Устройството е предназначено за наблюдение при всякаква осветеност: през деня и при полумрак, на звездна светлина или при пълен мрак. Тези бинокли са надежден уред за лов и многодневни пешеходни походи, така също за професионална употреба от охранители, спасители и членове на експедиции или групи за търсене.
Оптични характеристики
Комбинацията от оптично увеличение 4x и 1–8x цифрово увеличение осигурява оптималното увеличение за всяка цел. През деня и в полумрак обхватът на наблюдение може да достигне до 1000 метра, а през нощта – 250–300 метра. Инфрачервеното осветление работи с вградена акумулаторна батерия и се адаптира лесно към външните условия – има режими за нощно виждане за наблюдения при звездна светлина и при пълна тъмнина. Функцията за автоматично изключване пести енергията на батерията. Оптичните елементи са изработени от стъкло, докато корпусът е изработено от много здрава пластмаса ABS.
Ultra HD снимки и видеозаписи
Levenhuk Atom Digital DNB300 е оборудван със записващо устройство, което Ви дава възможност да правите висококачествени снимки и видеозаписи: до 40M за снимки и до 2,5 K (Ultra HD) за видеозаписи. Записите се запаметяват на карта с памет с обем до 128 GB, която е достатъчна за продължителен запис. Особено удобно е да се правят снимки и видеозаписи с триножник, който помага да се получи стабилна картина с максимално качество. В комплекта се получава малък настолен сгъваем триножник с въртяща се глава.
Моля, имайте предвид, че: ИЧ осветление (инфрачервено излъчване) може да бъде открито от фото и видео камери, както и други подобни електронни устройства по време на работа.
Основни характеристики:
- Наблюдения през деня и през нощта, оптично и цифрово увеличение
- Обхват на регистриране при пълна тъмнина: до 250–300 m
- CMOS сензор, IPS екран с висока резолюция и отлично възпроизвеждане на цветовете
- Правене на висококачествени снимки и видеозаписи, карта с памет с голям обем
- Инфрачервено осветление, което се адаптира към осветеността в тъмнина
- Включен е компактен настолен триножник
Комплектът включва:
- Бинокли за нощно виждане
- Ремък за врата
- Настолен триножник
- Торбичка
- USB кабел
- Кърпичка за почистване
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Levenhuk, Inc., USA |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В), cm | 20x20x8 |
| Транспортно тегло, kg | 0.985 |
| Тип на устройството за нощно виждане | бинокъл |
| Увеличение, x | 1 — 8 |
| Увеличение, x | 4 (оптично), 1–8 (цифрово) |
| Диаметър на лещата на обектива (апертура), mm | 35 |
| Ъглово зрително поле | 7.4 |
| Близък фокус, m | 5 |
| Диапазон на откриване, m | 250 — 300 |
| Усилвател на изображения | цифрови |
| CCD, CCIR матрица | цветен CMOS |
| Разделителна способност на дисплея, пиксели | 800х640 |
| Дисплей | 3", IPS |
| Вграден рекордер | yes |
| Видео формат | *.avi |
| Разделителна способност на видеозаписа, пиксели | 720p (1280x720), 1920x1080 (Full HD), 2,5K (Ultra HD) |
| Формат на изображението | *.jpeg |
| Разделителна способност на изображението, МР | 40, 30, 25, 20, 10, 8, 5, 3 |
| Памет | клас 10, microSD до 128 GB |
| Инфрачервено осветление | yes |
| Дължина на вълната, nm | 850 |
| Захранване | 2600 mAh, вградена литиева акумулаторна батерия 18650, 3,7V |
| Живот на батерията, часове | 6 — 12 |
| Материал на оптиката | оптично стъкло |
| Тяло | издръжлива пластмаса ABS |
| Диапазон на работната температура,°C | -30 — 55 |
| Монтировка | 1/4 |
| Допълнително | функция за автоматично изключване на дисплея и уреда, режими за нощно виждане при звездна светлина и пълна тъмнина, включен е триножник |
| С увеличение | yes |
| Монтиране на триножник | yes |
Виж още Бинокли и оптика Levenhuk
Виж всички Бинокли и оптика в категорията
| Тип: | Бинокъл |
|---|---|
| Оптично увеличение: | 1-8x |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
62.98 €
/123.18 лв
-
136.08 €
/266.16 лв
-
87.99 €
/172.09 лв
-
71.87 €
/140.57 лв
-
12.86 €
/25.16 лв
-
60.75 €
/118.82 лв
-
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
39.99 €
/78.21 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
87.99 €
/172.09 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
39.99 €
/78.21 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
70.58 €
/138.04 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
35.77 €
/69.96 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
182.98 €
/357.88 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
203.99 €
/398.97 лв
-
123.45 €
/241.45 лв
-
141.94 €
/277.62 лв
-
70.71 €
/138.29 лв
-
87.99 €
/172.09 лв
-
62.98 €
/123.18 лв
-
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
17.69 €
/34.60 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
75.95 €
/148.54 лв
-
52.74 €
/103.15 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
70.58 €
/138.04 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
39.99 €
/78.21 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
87.99 €
/172.09 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
62.98 €
/123.18 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
39.99 €
/78.21 лв
-
22.18 €
/43.39 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
64.99 € -
182.98 €
/357.88 лв
-
178.95 €
/349.99 лв
-
203.99 €
/398.97 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
35.16 €
/68.77 лв
-
544.99 €
/1065.91 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
149.99 € -
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
54.99 €
/107.55 лв
58.79 € -
46.99 €
/91.90 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
510.78 €
/999.00 лв
-
632.46 €
/1236.99 лв
-
Видеорегистратор Esperanza XDR102, камера за автомобил, Full HD, LCD дисплей, MicroSD до 32GB, черен
15.00 €
/29.34 лв
15.56 € -
81.99 €
/160.36 лв
-
60.99 €
/119.29 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
8.50 €
/16.62 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
-
121.01 €
/236.68 лв
-
113.80 €
/222.57 лв
-
91.06 €
/178.10 лв
94.15 € -
87.16 €
/170.48 лв
98.46 € -
87.16 €
/170.48 лв
98.46 € -
Видеорегистратор Esperanza XDR102, камера за автомобил, Full HD, LCD дисплей, MicroSD до 32GB, черен
15.00 €
/29.34 лв
15.56 € -
22.99 €
/44.96 лв
25.05 € -
119.99 €
/234.68 лв
149.99 € -
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
54.99 €
/107.55 лв
58.79 € -
58.99 €
/115.37 лв
64.99 € -
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 €
Телескоп Discovery Sky Trip ST80, рефракторен, с включена образователна книга "Космос. Непразна празнота", 160x оптично увеличение, 80mm диаметър на обектива (апертура), 400mm фокусно разстояние, 3x леща на барлоу208.95 €
/408.67 лв
Монокъл Levenhuk Vegas ED 10х50, 10x оптично увеличение, 50мм леща, непромокаем, оптика с изключително ниска дисперсия, възможност за адаптиране към триножник208.95 €
/408.67 лв
Микроскоп Bresser Erudit Basic Mono, 40-400x оптично увеличение208.38 €
/407.55 лв









































































