The portable dock with integrated GaN power module, small form factor , one-stop docking and power solution on travel and all scenarios.
Top Features
- 90% PCC material
- 1 * HDMI 2.1 (4K @ 60hz)
- 1 * TF card reader
- 65W GaN module integrated
- 1 * USB-A (4.5W, 10gbs)
- 1 * USB-C (7.5W, 10gbs)
- 1 * USB-C upstream charging to NB


| Smart Find Visibility | Yes |
| Warranty Type | CRU |
| Maximum Relative Humidity (%) | 90% (no Condensation) |
| Minimum Relative Humidity (%) | 8% |
| Maximum Operating Temperature | 40℃ (104℉) |
| Minimum Operating Temperature | 0℃ (32℉) |
| Packed Weight | 574 g (1.27lbs) |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 190 x 183 x 55mm(7.48 x 7.20 x 2.17 inches) |
| Product Weight | 281g (0.62lbs) |
| Height | 33.5mm (1.32 in) |
| Depth | 80 mm (3.15 in) |
| Length | 80 mm (3.15 in) |
| Driver Needed | No |
| Supported OS | Windows 10, Windows 11 |
| Agency Approvals | FCC/ICES CE CB RCM BSMI VCCI/PSE UKCA TISI TUV Mark PSB NOM |
| Color | Grey |
| Power Plug | AC Power Cord |
| Power Button | No |
| Output Power | 60W |
| Power Delivery | Yes |
| Input Power | 100~240V & 1.6A |
| Charging Port | AC-IN |
| Maximum Resolution/Refresh Rate | 1 x 3840 x 2160 @60Hz |
| Max Number of External Monitors | 1 |
| Physical Security Feature | NO |
| Ethernet | NO |
| Audio Ports | NO |
| USB Ports | 1 x USB-A 10 Gbps 1 x USB-C 10 Gbps 1 x USB-C PD 3.0 Upstream to NB(Max.60W) |
| Video Ports | 1 x HDMI 2.1 |
Виж още Докинг станции Lenovo
Виж всички Докинг станции в категорията
| USB Type-А: | Да |
|---|---|
| USB Type-C: | Да |
| Lightning: | Не |
| USB 2.0: | Не |
| USB 3.X: | Да |
| USB 4.X: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| DisplayPort: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| RJ45: | Не |
| Аудио изход: | Не |
| Четец на карти: | Да |
| Тип: | Универсално |
|---|---|
| Съвместимост: | Lenovo |
| От какъв интерфейс: | Според модела |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
160.99 €
/314.87 лв
-
16.90 €
/33.06 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
43.34 €
/84.77 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
138.79 €
/271.45 лв
-
27.60 €
/53.98 лв
-
21.26 €
/41.59 лв
-
138.79 €
/271.45 лв
-
10.27 €
/20.09 лв
-
87.72 €
/171.57 лв
-
33.39 €
/65.31 лв
34.21 € -
63.50 €
/124.20 лв
-
13.01 €
/25.44 лв
-
12.21 €
/23.88 лв
-
13.01 €
/25.44 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
17.41 €
/34.06 лв
-
23.50 €
/45.97 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
16.90 €
/33.06 лв
-
16.06 €
/31.40 лв
-
101.75 €
/199.00 лв
-
63.50 €
/124.20 лв
-
36.12 €
/70.64 лв
39.00 € -
7.43 €
/14.54 лв
-
59.00 €
/115.40 лв
-
14.21 €
/27.79 лв
-
81.30 €
/159.01 лв
-
60.84 €
/118.99 лв
-
28.59 €
/55.92 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
27.65 €
/54.07 лв
-
23.06 €
/45.10 лв
-
12.85 €
/25.13 лв
-
13.01 €
/25.44 лв
-
58.37 €
/114.17 лв
-
27.64 €
/54.07 лв
-
73.38 €
/143.53 лв
-
73.38 €
/143.53 лв
-
43.34 €
/84.77 лв
-
160.99 €
/314.87 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
28.59 €
/55.92 лв
-
65.99 €
/129.07 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
218.20 €
/426.75 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
18.72 €
/36.61 лв
-
9.50 €
/18.58 лв
-
32.21 €
/62.99 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
45.50 €
/88.99 лв
-
48.57 €
/94.99 лв
-
31.70 €
/61.99 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
138.86 €
/271.59 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
33.39 €
/65.31 лв
34.21 € -
24.15 €
/47.23 лв
30.54 € -
48.99 €
/95.82 лв
68.29 € -
26.88 €
/52.57 лв
33.31 € -
22.21 €
/43.45 лв
39.64 € -
17.40 €
/34.03 лв
25.28 € -
28.03 €
/54.81 лв
38.56 € -
18.63 €
/36.44 лв
19.96 € -
57.69 €
/112.83 лв
62.10 € -
10.00 €
/19.56 лв
26.48 € -
41.99 €
/82.13 лв
43.87 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
26.99 €
/52.79 лв
35.46 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
19.12 €
/37.39 лв
22.08 € -
53.77 €
/105.17 лв
61.58 € -
30.30 €
/59.25 лв
35.77 € -
98.77 €
/193.17 лв
111.88 € -
87.90 €
/171.91 лв
94.96 € -
19.58 €
/38.29 лв
20.12 € -
45.99 €
/89.95 лв
60.84 € -
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
59.00 €
/115.40 лв
60.84 € -
36.12 €
/70.64 лв
39.00 € -
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
34.44 €
/67.36 лв
50.62 € -
39.99 €
/78.21 лв
59.99 €
Докинг станция HAMA Connect2Office Speed, от USB-C към 1x USB-C(PD), 3x USB-C, 4x USB-A, 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x RJ45, сива110.18 €
/215.50 лв
Докинг станция HP Docking Station 2013 UltraSlim (HP EliteBook 820 G1, 840 G1, 850 G1)105.38 €
/206.11 лв
Докинг станция TNB DOCKUSBC11, от USB C към 1x USB C(PD), 4x USB A, 1x HDMI, 1x VGA, 1x AUX, 1x SD/MicroSD четец на карти, сива102.96 €
/201.36 лв









































































































