Идеален за работа или учене в движение, Lenovo V15 Gen 3 предлага изключителна стойност за лаптоп от начално ниво. Оборудван с процесор Intel® Core™ от 12-то поколение с опционална графика Intel® Iris® Xe, плюс достатъчно памет и място за съхранение. Компактен и лек, той се предлага в Iron Grey, с ламинирано покритие, или Business Black, със специално текстурирано покритие.
Подобрете сътрудничеството, помогнете на ИТ
В допълнение към обширния 15-инчов дисплей с голямо съотношение екран към тяло, лаптопът Lenovo V15 Gen 3 може да се похвали с отлична свързаност, включително поддръжка на USB-C и WiFi 6. Той също така разполага с функции за интелигентни конферентни разговори, като шумопотискане и замъгляване на фона, както и затвор за поверителност на уеб камерата. В допълнение, той е лесен за внедряване, управление, защита и актуализиране за ИТ екипи.
Характеристики
| Line-up | V |
| Включени аксесоари | 65W Адаптер |
Процесор
| Производител процесор | Intel® |
| Тип процесор | i5 |
| Модел процесор | 1235U |
| Архитектура | Alder Lake |
| Брой ядра | 10 |
| Turbo Boost честота | 4.4 GHz |
| Кеш | 12288 kB |
| Технология процесор | 10 нм |
| Вграден графичен процесор | Intel® UHD Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | TN |
| Яркост | 250 nt |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 1 |
| Честота | 3200 MHz |
| Вградена памет | 8192 MB |
| Максимална поддържана памет | 16 GB |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 512 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | Intel UHD |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | HD |
| Аудио | Стерео говорители Микрофон |
| Audio technologies | HD Audio Dolby Audio |
| Мощност говорители | 3 W |
Свързаност и портове
| Портове | 1 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Микрофон 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Безжична връзка | 802.11 ac 2x2 |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
Software
| Операционна система | Без ОС |
Общи характеристики
| Серия | Lenovo V15 |
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.7 Kg |
| Размери (W x H x D) | 359 x 236 x 19.9 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | Firmware TPM 2.0 Kensington Nano Security Slot Camera privacy shutter |
| Живот на батерията | 5.3 h 6.85 h |
| Ключови характеристики | Камера web Мултитъч пад Батерия 38Wh |
| Цвят | Черен |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
320.83 €
/627.49 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
4.06 €
/7.94 лв
120.00 € лв -
3.94 €
/7.70 лв
120.00 € лв -
91.55 €
/179.06 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
15.33 €
/29.99 лв
120.00 € лв -
142.72 €
/279.13 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
15.30 €
/29.91 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
101.61 €
/198.73 лв
120.00 € лв -
45.57 €
/89.12 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
5.49 €
/10.75 лв
120.00 € лв -
9.71 €
/18.99 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
123.49 €
/241.53 лв
120.00 € лв -
318.98 €
/623.87 лв
120.00 € лв -
90.96 €
/177.90 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/25.00 лв
120.00 € лв -
149.39 €
/292.17 лв
120.00 € лв -
128.95 €
/252.21 лв
120.00 € лв -
11.73 €
/22.94 лв
120.00 € лв -
39.93 €
/78.10 лв
120.00 € лв -
21.90 €
/42.83 лв
120.00 € лв -
8.21 €
/16.06 лв
120.00 € лв -
34.21 €
/66.91 лв
120.00 € лв -
117.09 €
/229.01 лв
120.00 € лв -
19.52 €
/38.18 лв
120.00 € лв -
90.45 €
/176.90 лв
120.00 € лв -
42.96 €
/84.03 лв
120.00 € лв -
64.02 €
/125.21 лв
120.00 € лв -
116.45 €
/227.76 лв
120.00 € лв -
80.77 €
/157.98 лв
120.00 € лв -
139.40 €
/272.65 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
198.99 €
/389.19 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
53.36 €
/104.36 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
157.98 €
/308.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв
-
53.63 €
/104.89 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
6.72 €
/13.14 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
95.99 €
/187.74 лв
120.00 € лв -
6.47 €
/12.66 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.98 лв
120.00 € лв -
50.76 €
/99.28 лв
120.00 € лв -
340.29 €
/665.55 лв
120.00 € лв -
145.02 €
/283.64 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
13.81 €
/27.01 лв
120.00 € лв -
88.56 €
/173.21 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
92.29 €
/180.51 лв
120.00 € лв -
68.07 €
/133.14 лв
120.00 € лв -
26.39 €
/51.61 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
13.94 €
/27.27 лв
120.00 € лв -
12.48 €
/24.40 лв
120.00 € лв -
19.90 €
/38.92 лв
120.00 € лв -
18.42 €
/36.03 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
56.05 €
/109.63 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
27.90 €
/54.57 лв
120.00 € лв





















































































































