The Lenovo TWS Earbuds (X9 Edition) is crafted for flawless integration with the ThinkPad X9 series, perfectly balancing work and play. Powered by your PC, they deliver stunning Dolby Atmos sound for an immersive audio experience. With advanced active noise cancellation and a three-mic ENC system, these earbuds offer unmatched clarity, keeping distractions at bay and enhancing your focus.
Key Details:
- Better together with selected X9 PC:
- Easy to pair with X9 PC
- Triple tap to swich between devices
- EQ mode AI switch (Meeting/Movie/Music/Gaming)
| Specification | |
|---|---|
| Capacity | Earbuds: 40 mAhCharging Case: 500 mAh |
| Color | Thunder Grey |
| Weight | 47 g |
| Audio Out | Bluetooth |
| Controls | - Double press: play/pause- Long-press: ANC/transparent/ANC off- Triple-press: switch active device- Long-press L/R together: mic mute/unmute |
| Distortion | 1% @ 1 KHz |
| Driver | φ12.2 mm (dynamic) |
| Frequency Range | 20 Hz – 20 KHz |
| Impedance | 16 Ω |
| Power Requirement | 5V 800 mA |
| Audio Input | Bluetooth |
| Brand | Lenovo |
| OS Requirements | Windows 10, Windows 11, Chrome OS, Android, iOS |
| Packed Weight | 123 g |
| Agency Approvals | CB, BQB, CE, TUV mark, UKCA, RCM, EAC, cTUVus, FCC, ICES, WPC, BIS, SRRC, SIRIM, KC, IMDA, SDOC, SDPPI, JRF, RAMATEL, ANATEL, BSMI, NCC, ICASA |
| Package Type | Brown Box |
| Packed Dimensions | 107 mm x 106 mm x 37 mm |
| Operating Temperature | Min: 5 ℃Max: 35 ℃ |
| Operating Humidity | Min: 20%Max: 90% |
| Battery Charging Time | About 1.5 hours |
| Included Accessories | 3 sets of earmuffs (L, S, XS), Manual, Warranty Poster |
| Microphone | 3-MICSensitivity: -38±1 dBVSNR: typ. 64 dB(A) |
| Play Time | ANC OFF: up to 7hTotal (with case): up to 36h |
| Wireless Distance | 10 meters |
| Connection Type | Bluetooth 5.3 |
Виж още Слушалки Lenovo
Виж всички Слушалки в категорията
| Bluetooth: | Да |
|---|
| Тип на връзката: | Безжични |
|---|---|
| Вид: | В ухо |
| Тип: | Тапи |
| Цвят: | Сив |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
307.99 €
/602.38 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
88.70 €
/173.48 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
14.24 €
/27.86 лв
-
10.16 €
/19.86 лв
-
181.60 €
/355.18 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
38.81 €
/75.90 лв
-
24.77 €
/48.45 лв
-
19.90 €
/38.93 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
42.00 €
/82.14 лв
-
91.52 €
/179.01 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
44.27 €
/86.59 лв
-
19.90 €
/38.91 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
91.52 €
/179.01 лв
-
24.87 €
/48.64 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
95.24 €
/186.28 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
22.80 €
/44.59 лв
-
40.60 €
/79.41 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
240.57 €
/470.50 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
18.64 € -
159.99 €
/312.91 лв
-
59.36 €
/116.10 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
378.99 €
/741.24 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
92.98 € -
98.99 €
/193.61 лв
-
33.75 €
/66.01 лв
-
126.99 €
/248.37 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
24.89 €
/48.68 лв
25.98 € -
13.99 €
/27.36 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
39.88 €
/77.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
141.98 €
/277.69 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
23.72 €
/46.39 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
Слушалки Xiaomi Redmi Buds 6 Active, безжични, Bluetooth, микрофон, до 6 часа време на работа, черни
13.98 €
/27.34 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
54.89 €
/107.36 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
207.99 €
/406.79 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
48.06 €
/93.99 лв
-
307.99 €
/602.38 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
26.89 €
-
67.63 €
/132.26 лв
71.00 € -
21.99 €
/43.01 лв
23.61 € -
248.99 €
/486.98 лв
269.99 € -
48.95 €
/95.74 лв
53.72 € -
168.15 €
/328.87 лв
203.97 € -
119.00 €
/232.75 лв
179.90 € -
479.00 €
/936.85 лв
546.58 € -
179.00 €
/350.10 лв
199.00 € -
199.00 €
/389.20 лв
239.00 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
267.66 €
/523.50 лв
277.61 € -
429.00 €
/839.05 лв
449.00 € -
23.30 €
/45.56 лв
24.37 € -
Слушалки Corsair HS55 Wireless, безжични, Bluetooth, микрофон, 50mm драйвери, Dolby Audio 7.1, черни
74.63 €
/145.95 лв
108.40 € -
21.89 €
/42.81 лв
24.86 € -
169.00 €
/330.53 лв
189.00 € -
24.31 €
/47.55 лв
33.21 € -
44.79 €
/87.60 лв
51.17 € -
38.81 €
/75.90 лв
44.77 € -
24.87 €
/48.64 лв
28.50 € -
119.71 €
/234.14 лв
140.59 € -
148.26 €
/289.97 лв
158.13 € -
12.69 €
/24.81 лв
19.07 € -
4.57 €
/8.94 лв
4.97 € -
24.31 €
/47.55 лв
33.21 € -
128.40 €
/251.12 лв
131.42 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
160.08 €
/313.09 лв
193.31 € -
42.22 €
/82.58 лв
44.79 € -
23.30 €
/45.56 лв
24.37 € -
9.16 €
/17.91 лв
9.94 € -
479.00 €
/936.85 лв
546.58 € -
25.00 €
/48.89 лв
33.44 € -
14.98 €
/29.29 лв
16.18 € -
34.82 €
/68.10 лв
61.35 € -
74.63 €
/145.95 лв
108.40 € -
21.34 €
/41.75 лв
24.73 € -
24.77 €
/48.44 лв
26.46 € -
168.15 €
/328.87 лв
203.97 € -
33.21 €
/64.96 лв
38.59 €
Слушалки Yealink UH34 Lite, USB, шумопотискащ микрофон, сертифицирани за Microsoft Teams, черни41.47 €
/81.11 лв
Слушалки Noxo Skyhorn, микрофон, 50mm драйвери, RGB подсветка, USB, AUX, черни41.23 €
/80.63 лв
Слушалки Canyon Ego GH-16, безжични, Bluetooth, USB, микрофон, 40mm говорители, гейминг, до 24 часа време на работа, бели41.18 €
/80.54 лв



















































































































