Arctis Nova Pro Wireless for Xbox Бели
Висококачествен гейминг аудио с активно шумопотискане
- Активно шумопотискане (ANC) с опция за прослушване
- Премиум неодимови магнитни драйвери с висока разделителна способност
- AI-задвижван микрофон с шумопотискане и скрит изтеглящ се дизайн
- Неограничено време на възпроизвеждане с 2 батерии с възможност за смяна по време на работа + бързо зареждане
- OLED базова станция с вградени аудио настройки за Xbox
- Едновременно 2,4 GHz и Bluetooth смесват аудио от игри и мобилни устройства
- Двойни USB връзки поддържат Xbox, PC, Mac, PlayStation, Switch, VR и др
OmniPlay работи с всички системи
Пренесете се в дълбок и детайлен звуков пейзаж на всяка платформа по ваш избор – Xbox, PC, PlayStation, Switch и други. Свържете две системи едновременно за лесно превключване с една мощна настройка.

Едновременно Bluetooth
Отпуснете се в Discord, приемайте обаждания или се наслаждавайте на плейлистите си, докато печелите, с възможност да чувате едновременно звука от мобилния си телефон и от играта.
.png)
360° пространствен звук
Насладете се на звук от всички посоки за пълно потапяне и 360° осведоменост.
.png)
2 батерии за безпрекъснатост
Слаба батерия? С две батерии, които могат да се сменят по време на работа, това не е проблем. Просто презаредете и продължете. До 22 часа на батерия.
.png)
Аудио характеристики:
Диаметър говорители: 40 mm;
Честотен диапазон: 10 - 40,000 Hz (с кабел);
Честотен диапазон: 10 - 22,000 Hz (безжично);
Чувствителност: 93 dBSPL;
Съпротивление: 38 Ohm;
THD: < 1%;
Виртуално обгръщащо аудио 360°.
Характеристики микрофон:
ClearCast микрофон - 2ра генерация;
Прибира се напълно в слушалката;
Насоченост: Двупосочна;
Честотен диапазон: 100 - 6,500 Hz;
Чувствителност: -38 db.
Безжична връзка:
Два вида безжично свързване - високоскоростно 2.4 GHz Quantum 2.0 с USB донгъл и Bluetooth;
Живот на батерията в Quantum 2.0 режим - 44 часа;
Живот на батерията в Quantum 2.0 + Bluetooth режим - 36 часа;
USB-C бързо зареждане - 3 часа използване за 15 минути зареждане;
Обхват от 12 метра.
Други характеристики:
Станция за зареждане с LED екран;
Общо 2 батерии в комплекта за смяна;
Съвместимост: Xbox;
SteelSeries GG + Sonar софтуер за пълен контрол и настройки.
| Микрофон | Външен |
|---|---|
| Тип шумоизолация | Активна шумоизолация |
| Съвместимост с платформи | Xbox |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Цвят | Бял |
| Размер на опаковката | 10.1 x 22.2 x 27.35 cm |
|---|---|
| Чувствителност | 93 dB |
| Размер говорители | 40 mm |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5 |
| Съпротивление | 38 Ohms |
| Бързо зареждане | 15 минути зареждане осигурява 3 часа работно време |
| Bluetooth обхват | до 12 m |
| Честотна характеристика | 10 Hz - 40 000 Hz |
| Чувствителност на микрофона | -38 dB |
| Живот на батерията | до 44 часа |
Виж още Слушалки SteelSeries
Виж всички Слушалки в категорията
| Геймърски: | Да |
|---|---|
| Професионални: | Не |
| Спортни: | Не |
| Детски: | Не |
| Bluetooth: | Да |
|---|---|
| 2.4Ghz донгъл: | Да |
| USB C: | Не |
| USB A: | Не |
| Jack 3.5: | Не |
| Jack 6.3: | Не |
| XLR: | Не |
| Тип на връзката: | Безжични |
|---|---|
| Вид: | Върху ухо |
| Тип: | Затворени |
| Микрофон: | Да |
| Цвят: | Бял |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
14.86 €
/29.06 лв
-
23.55 €
/46.06 лв
-
21.70 €
/42.44 лв
-
14.86 €
/29.06 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
33.14 €
/64.81 лв
-
19.90 €
/38.93 лв
-
46.55 €
/91.04 лв
-
187.13 €
/365.99 лв
-
297.51 €
/581.88 лв
-
33.83 €
/66.16 лв
-
18.04 €
/35.28 лв
-
199.00 €
/389.20 лв
-
12.26 €
/23.97 лв
-
26.70 €
/52.21 лв
-
38.79 €
/75.87 лв
-
7.60 €
/14.87 лв
-
67.27 €
/131.57 лв
-
50.24 €
/98.27 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
92.98 € -
33.51 €
/65.54 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
13.24 €
/25.90 лв
-
46.55 €
/91.04 лв
-
10.93 €
/21.37 лв
-
4.60 €
/8.99 лв
-
19.82 €
/38.76 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
23.69 €
/46.34 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
7.66 €
/14.98 лв
-
8.46 €
/16.55 лв
-
108.58 €
/212.36 лв
125.28 € -
128.99 €
/252.28 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
114.15 €
/223.25 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
30.17 €
/59.00 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
191.99 €
/375.50 лв
201.45 € -
294.99 €
/576.95 лв
305.32 € -
6.59 €
/12.89 лв
-
54.89 €
/107.36 лв
-
179.90 €
/351.85 лв
-
19.82 €
/38.76 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
378.99 €
/741.24 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
92.98 € -
39.88 €
/77.99 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
181.99 €
/355.94 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
307.99 €
/602.38 лв
-
207.99 €
/406.79 лв
-
141.98 €
/277.69 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
48.06 €
/93.99 лв
-
17.65 €
/34.52 лв
25.12 € -
239.00 €
/467.45 лв
259.00 € -
139.00 €
/271.85 лв
149.00 € -
45.00 €
/88.01 лв
50.11 € -
21.98 €
/43.00 лв
25.06 € -
21.99 €
/43.01 лв
23.61 € -
19.99 €
/39.10 лв
30.17 € -
25.90 €
/50.66 лв
30.46 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
248.99 €
/486.98 лв
269.99 € -
17.55 €
/34.32 лв
20.61 € -
51.82 €
/101.36 лв
104.44 € -
40.89 €
/79.98 лв
43.91 € -
33.35 €
/65.23 лв
41.44 € -
4.68 €
/9.16 лв
6.29 € -
24.99 €
/48.88 лв
29.99 € -
5.00 €
/9.78 лв
7.66 € -
46.22 €
/90.40 лв
49.63 € -
119.00 €
/232.75 лв
179.90 € -
99.99 €
/195.56 лв
139.99 € -
479.00 €
/936.85 лв
546.58 € -
168.15 €
/328.87 лв
203.97 € -
179.00 €
/350.10 лв
199.00 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
11.70 €
/22.88 лв
14.72 € -
23.30 €
/45.56 лв
24.37 € -
21.89 €
/42.81 лв
24.86 € -
4.09 €
/8.00 лв
5.49 € -
24.87 €
/48.64 лв
28.50 € -
169.00 €
/330.53 лв
189.00 € -
38.81 €
/75.90 лв
44.77 € -
229.00 €
/447.88 лв
255.13 € -
148.26 €
/289.97 лв
158.13 € -
24.31 €
/47.55 лв
33.21 € -
243.59 €
/476.41 лв
254.03 € -
26.90 €
/52.61 лв
30.01 € -
Слушалки Corsair HS55 Wireless, безжични, Bluetooth, микрофон, 50mm драйвери, Dolby Audio 7.1, черни
74.63 €
/145.95 лв
108.40 € -
139.00 €
/271.85 лв
152.88 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
23.30 €
/45.56 лв
24.37 €
Слушалки Asus ROG Kithara, Jack 3.5mm, микрофон, 100mm говорители с планарна диафрагма, гейминг, черни300.41 €
/587.55 лв
Слушалки Razer Barracuda Pro RZ04-03780100-R3M1, безжични, Wi-Fi, Bluetooth, микрофон, гейминг, USB-C dongle, ANC, до 40 часа време на работа, черни301.15 €
/589.00 лв
Слушалки HIFIMAN Sundara Open, 3.5mm жак, 20 - 20kHz честотен диапазон, 18 ohms, сребристи299.00 €
/584.80 лв











































































































