Lenovo ThinkSmart Core 11LR0005BL
| Device Type: | Video conferencing kit |
| Kit Content: | Touchscreen console, compute system |
| Dimensions & Weight Details: | Main system - Width 22.6 cm Depth 20 cm Height 3.75 cm Weight 1.1 kg Touch screen - Width 26.55 cm Depth 1.3 cm Height 16.81 cm Weight 753.8 g |
| Enclosure Colour: | Raven black with red bottom |
| Localisation: | Bulgaria |
| Display | |
| Diagonal Size: | 10.1" |
| Native Resolution: | 1280 x 800 |
| Image Aspect Ratio: | 16:10 |
| Image Brightness: | 340 cd/m² |
| Monitor Features: | Anti-glare, 10-point multi-touch, anti-fingerprint |
| Video Output | |
| PC Configuration: | Core i5-1145G7E/8GB RAM/256GB SSD |
| Input Device | |
| Type: | 10.1" touchscreen |
| Connectivity Technology: | Wired |
| Networking | |
| Type: | Network adapter |
| Connectivity Technology: | Wireless, wired |
| Data Link Protocol: | Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Features: | Dual-stream (2x2), Intel vPro Technology support |
| Compliant Standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces: | 2 x audio / video - HDMI output 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB-C / Thunderbolt 4 1 x USB-C 3.2 Gen 1 1 x audio / video - HDMI input 1 x network - RJ-45 |
| Miscellaneous | |
| Software Certification: | Certified for Microsoft Teams Rooms |
| Power | |
| Power Device: | Power adapter - external |
Виж още Конферентна връзка Lenovo
Виж всички Конферентна връзка в категорията
| Тип: | Конферентна система |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
349.99 €
/684.52 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
843.74 €
/1650.21 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
107.92 €
/211.07 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
87.39 €
/170.92 лв
-
73.77 €
/144.27 лв
-
147.45 €
/288.38 лв
-
127.72 €
/249.80 лв
-
389.43 €
/761.66 лв
-
154.84 €
/302.84 лв
-
1298.99 €
/2540.60 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
364.14 €
/712.20 лв
-
988.99 €
/1934.30 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
66.74 €
/130.53 лв
-
408.85 €
/799.63 лв
-
113.86 €
/222.69 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
48.78 €
/95.41 лв
-
87.16 €
/170.47 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
154.22 €
/301.64 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
537.37 €
/1051.01 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
152.99 €
/299.22 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
354.98 €
/694.28 лв
-
1298.99 €
/2540.60 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
204.99 €
/400.93 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
988.99 €
/1934.30 лв
-
2729.99 €
/5339.40 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
2139.99 €
/4185.46 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1499.99 €
/2933.73 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
1906.99 €
/3729.75 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
439.99 €
-
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
165.47 €
/323.63 лв
242.97 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
70.36 €
/137.61 лв
74.86 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
218.40 €
/427.15 лв
259.63 € -
86.26 €
/168.71 лв
109.58 € -
696.00 €
/1361.26 лв
919.42 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
157.07 €
/307.19 лв
169.50 € -
157.07 €
/307.19 лв
169.50 € -
380.50 €
/744.19 лв
419.02 € -
218.40 €
/427.15 лв
245.26 € -
86.26 €
/168.71 лв
104.27 € -
83.98 €
/164.25 лв
89.96 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
429.99 €
/840.99 лв
439.99 € -
278.48 €
/544.67 лв
289.46 € -
99.18 €
/193.98 лв
108.53 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
499.50 €
/976.94 лв
519.00 € -
397.00 €
/776.47 лв
426.85 € -
85.00 €
/166.24 лв
89.55 € -
397.00 €
/776.47 лв
426.85 € -
490.05 €
/958.45 лв
586.06 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
635.80 €
/1243.53 лв
660.68 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 €
Видеоконферентна система Yealink MeetingBar A30-020, 8Mpx камера, 8 MEMS микрофона, 120-градусово зрително поле, 10x хибридно увеличение, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, HDMI, USB2497.00 €
/4883.70 лв
Конферентна камера Logitech Rally Plus Ultra-HD ConferenceCam, 4K/UHD, вграден микрофон, управляема (PTZ), LAN, HDMI, USB2139.99 €
/4185.46 лв
Конферентна камера Logitech Rally Bar Graphite (960-001311), 2x колони, 4K, вграден микрофон, управляема (PTZ), LAN, Wi-Fi, HDMI, USB, черна2729.99 €
/5339.40 лв










































































































