Характеристики
Серия
Thinkpad Yoga
Софтуер
Windows 8.1 Pro 64Bit
Процесор
Intel Core i7-5500U 2.40/3.00 GHz, 4 MB cache
Памет
8GB DDR3L 1600MHz 2 DIMM
Твърд диск
256GB SSD
Дисплей, inch
15.6" (39.62 cm) Full HD, Glare, IPS Multitouch (1920x1080)
Видео карта
Intel HD 5500
Звук
Stereo Speakers, Dual Array Microphone
Безжична мрежа
WLAN ac
Bluetooth 4.0
Портове
2 USB 3.0,
1 USB 2.0
HDMI
Разширителен порт
Lenovo OneLink Technology (Docking port)
Аудио портове
Combo Headphone/Microphone port
Четец за карти
4 in 1 SDXC Card Reader
Web камера, MP
3D Webcam
Клавиатура, тип
Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата.
Батерия, cell
4 cell Li-Polymer up to 8 hrs
Цвят
Black
Размер
38.3 x 25.6 x 2.1 cm
Тегло, kg
2.30 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | HD Graphics 5500 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 5500U |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.0 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR3L |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Няма |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 8 часа |
|---|
| Операционна система: | Windows 8.1 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 2.3 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 38.3x25.6x2.1 cm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
694.77 €
/1358.85 лв
-
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
458.99 €
/897.71 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
694.77 €
/1358.85 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.16 €
/559.68 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
748.74 €
/1464.40 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
-
1395.00 €
/2728.38 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
2029.37 €
/3969.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
534.99 €
/1046.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1559.99 €
/3051.08 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
243.99 €
/477.20 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1051.69 €
/2056.93 лв
1158.31 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
683.74 €
/1337.28 лв
713.70 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.16 €
/559.68 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв





































































































