ThinkPad X1 Yoga (4th Gen)
.jpg)
Оставете захранващия кабел отзад
H1 Yoga Gen 4 е със 17% по-малък от своя предшественик и е с лек алуминиев корпус. Този лаптоп 2 в 1 тежи само 1,35 кг. С живот на батерията до 18 часа, можете да го носите навсякъде със себе си.* А когато се наложи, технологията Rapid Charge ще еи помогне да заредите батерията до 80% само за 60 минути, което ще ви осигурява още 14,4 часа работа в движение.
* На базата на тестове с MobileMark 2014. Животът на батерията варира сериозно в зависимост от настройките, употребата и други фактори.
.jpg)
Сериозна мощност, супер скорост
С 8-мо поколение Intel® X1 Yoga Gen 4 е впечатляващо мощен , благодарение на процесорите 8-мо поколение Intel® Core™ и солидната памет. PCle SSD ви осигурява бърза работа.
.jpg)
Безгранична креативност
X1 Yoga Gen 4 се предлага с презареждаща се писалка ThinkPad Pen Pro. Скицирайте. Подписвайте документи. Водете си записки. И не се притеснявайте, че мастилото ще свърши или че ще трябва да носите със себе си резервни батерии. Писалката е вградена и се зарежда в системата ви. Отдайте се на въображението си.
.jpg)
Като кино в ръцете ви
С опционалния 4K High Dynamic Range (HDR) екран ще се радвате на изображения като на живо. Добавете и Dolby Vision™ и ще се наслаждавате на живи образи с искрящи цветове, още по-голям контраст, по-висока яркост и още по-фини детайли. Така че независимо дали гледате видео, говорите по Skype или скицирате, X1 Yoga Gen 4 ви осигурява зашеметяващо преживяване. Можете да избирате между няколко екрана, включително FHD панел с PrivacyGuard, ако се отнасяте по-сериозно към сигурността на екрана.

Съраунд звук
Лаптопът X1 Yoga Gen 4 е със съраунд саунд със система от говорители Dolby Atmos®.®Двата насочени нагоре говорителя до клавиатурата се съчетават с два насочени надолу баси на дъното на машината. Резултатът? Още по-добър звук, който ви обгръща от всички страни. Нещо повече – 360-градусовите микрофони ограничават нежелания шум, когато провеждате разговори и улавят гласа ви от другия край на стаята. Можете да използвате гласово активиране за събуждане на системата, пускане на музика и още много.

Създаден за екстремните ситуации
Като всички ThinkPad устройства, X1 Yoga Gen 4 покрива 12 военни изисквания за издръжливост и е преминал над 200 проверки за качество, за да гарантираме, че ще работи безпроблемно в екстремни условия. От арктически студ до пясъчни бури в пустинята, от нулева гравитация до разлети течности - можете да сте сигурни, че този лаптоп ще се справи с всяко предизвикателство.

Добре свързани
Когато сте навън, с лаптопа 2 в 1 X1 Yoga Gen 4 оставате свързани с интернет, дори когато наоколо няма WiFi. Изберете опционалната LTE-A карта и WWAN технология и лаптопът ви ще работи като смартфон – навсякъде, където има мобилна връзка, можете да влезете онлайн. За да сте сигурни, че връзката е сигурна и защитена. * WWAN трябва да се конфигурира в момента на покупката и не може да се надгражда.
*WWAN трябва да бъдe конфигуриран по време на покупката, as it’

Имаме ти гръб и предна част
X1 Yoga Gen 4 бизнес данните и поверителността ви са защитени, благодарение на пакета от функции за сигурност ThinkShield. Trusted Platform Module (dTPM) криптира данните и работи съвместно със сигурността на Windows 10. ThinkShutter капак блокира лещата на камерата, за да ви виждат, само когато искате. А четецът за пръстови отпечатъци използва биометрични данни за вход в устройството с едно единствено докосване.
9 Само за вашите очи
Като част от сигурността на ThinkShield предлагаме комбинация от хардуер и софтуер, които работят заедно, за да сте спокойни, че случващото се на екрана ви си остава само за вашите очи. PrivacyGuard е електронен филтър за поверителност, вграден в системата, който намалява ъгъла на виждане на екрана, така че съдържанието да се вижда само от вас, когато сте с лице към него. Всички останали виждат затъмнен екран. PrivacyAlert* е интегриран софтуер, който работи съвместно с инфрачервената камера, за да сте спокойни, че ако някой гледа през рамото ви, получавате изскачащо съобщение за потенциалната заплаха.
* Изисква опционалната инфрачервена камера.
Спецификации:
14" (35.56 cm) Full HD IPS Anti-Glare Anti-Smudge Touchscreen Display (1920 x 1080)
Intel® UHD Graphics
720p + IR with ThinkShutter
Intel® Core™ i5-8265U Processor 6M Cache, up to 3.90 GHz
16GB Soldered LPDDR3-2133
512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2
Wi-Fi Intel 9560 11ac 2x2 +
Bluetooth 5.0
WWAN: Fibocom L850-GL
NFC
HDMI
2 x USB-C Thunderbolt™ 3
2 x USB-A 3.1 (Gen 1)
1x Комбо за слушалки / микрофони, Dolby®Atmos™ Система за говорители, 4х 360-градусови микрофони с далечно поле
Fingerprint Reader
Side docking connector
Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата.
Windows 10 Pro
32.3 x 21.8 x 1.6
1.36 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 8265U |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 1.6 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.9 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR3 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий/Магнезий |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.36 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 32.3 x 21.7 x 1.59 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS282.39 €
/552.30 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв








































































































