Specs:
14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5, Touch
Intel Arc Graphics 140V
5MP webcam + IR Discrete with Privacy Shutter
Intel Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, P-core 2.2 / 4.8GHz, Low Power E-core 2.2 / 3.7GHz, 12MB, 17W-37W TDP, Intel AI Boost NPU, 47 peak TOPS, total up to 115 TOPS
Intel AI Boost NPU
1x32GB LPDDR5x-8533, soldered memory, not upgradable
1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 NVMe, Opal 2.0
Gigabit Ethernet
Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2
Bluetooth 5.4
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1
1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Backlit keyboard, Bulgarian
Windows 11 Pro
57Wh Battery
65W USB-C Slim GaN (3-pin)
31.59 x 22.37 x 1.09/1.61 cm
1.38 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics 140V |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 258V |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| AI производителност: | до 47 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | 5 Mpix |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.38 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.59 x 22.37 x 1.61 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo ThinkPad T14 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1767.38 €
/3456.70 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
900.58 €
/1761.39 лв
120.00 € лв -
1913.02 €
/3741.53 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5523.07 €
/10802.19 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
584.84 €
/1143.85 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
1253.90 €
/2452.42 лв
120.00 € лв -
374.89 €
/733.22 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
1642.50 €
/3212.45 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
1146.86 €
/2243.07 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1147.15 €
/2243.63 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
939.46 €
/1837.42 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
881.43 €
/1723.92 лв
120.00 € лв -
1580.14 €
/3090.48 лв
120.00 € лв -
710.40 €
/1389.42 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1286.44 €
/2516.05 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
500.25 €
/978.41 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
3467.65 €
/6782.14 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1484.82 €
/2904.06 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
3616.13 €
/7072.53 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
4855.24 €
/9496.02 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1043.17 €
/2040.26 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
1190.22 €
/2327.87 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв
Лаптоп MSI Katana 17 HX B14WGK (9S7-17L791-066), двадесет и четириядрен Intel Core i9-14900HX 2.2/5.8 GHz, 17.3" (43.94cm) QHD IPS 240Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5070 8GB (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS2056.79 €
/4022.73 лв
Лаптоп Lenovo Legion 5 15IRX10 (83LY007SBM)(черен), четиринадесетядрен Intel Core i7-13650HX 2.6/4.9GHz, WQXGA OLED 165Hz Display & GF RTX 5070 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS, 1.9kg2048.24 €
/4006.02 лв
Лаптоп Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F30059BM)(черен), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 255HX 1.8/5.2GHz, 16"(40.64cm) WQXGA OLED Display & GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS, 2.4kg2048.24 €
/4006.02 лв
































































































































