Lenovo ThinkPad P14s Gen 4
21HF001ABM
Villi Black
PC + 20% CF + 50% GF (Top), Aluminium (Bottom)
Config specs:
14" (35.56cm) WQXGA+ 2.8K (2880x1800) OLED 400nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, DisplayHDR True Black 500, Dolby Vision
NVIDIA RTX A500 4GB GDDR6
5.0MP Camera + IR Discrete with Privacy Shutter and Human Presence Detection, 2x microphones, Array
Intel Core i7-1370P, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 1.9 / 5.2GHz, E-core 1.4 / 3.9GHz, 24MB
64GB Soldered LPDDR5x-7500 Non-ECC, memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel
2TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0
100/1000M (RJ-45)
Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2x2
Bluetooth 5.1

1. Ethernet (RJ-45) 2. Thunderbolt 4 3. Thunderbolt 4 4. HDMI 5. USB 3.2 Gen 1 (one Always On) Items with * are only available on selected models | 6. Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 7. Smart card reader* 8. USB 3.2 Gen 1 9. Security keyhole |
Integrated Li-Polymer 52.5Wh battery, supports Rapid Charge (charge up to 80% in 1hr)
100W USB-C Slim (3-pin) Power Adapter
Backlit, Bulgarian Keyboard
Discrete TPM 2.0 Enabled
Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button Fingerprint Reader
Windows 11 Pro, English
31.77 x 22.69 x 1.79 cm
1.34kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Workstation |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | RTX A500 |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 1370P |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 1.9 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.2 GHz |
| RAM памет: | 64 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 2000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 1.34 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.7x22.06x1.65 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo ThinkPad P14s |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп HP OMEN MAX 16-ah0064nn (C2AA0EA), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA 165Hz IPS Anti-Glare Display & GF RTX 5080 16GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 4, No OS3015.68 €
/5898.17 лв
Лаптоп HP OMEN MAX 16-ak0062nn (C2AA2EA), осемядрен AMD Ryzen AI 9 HX 375 3.3/5.1GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA 240Hz IPS Anti-Glare Display & GF RTX 5080 16GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x USB Type-C, No OS3015.68 €
/5898.17 лв
Лаптоп Gigabyte AORUS Master 16 BXH (BYHC4EEE64SP), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64cm) OLED WQXGA 240Hz Glossy Display & GF RTX 5070 Ti 12GB (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 5, Windows 11 Pro2995.26 €
/5858.22 лв
































































































































