Lenovo ThinkPad L13
Когато ние изглеждаме добре, и вие изглеждате добре
Дизайнът на ThinkPad L13 се отличава с по-тънки рамки. Можете да избирате между стилен сребрист и черен цвят. Лаптопът е с теглото от едва 1,38 кг, така че можете да го носите със себе си навсякъде.

Изцяло отговаря на вашите нужди
ThinkShield данните и поверителността ви са гарантирани. Discrete Trusted Platform Module (dTPM) криптира данните и работи съвместно със сигурността на Windows 10. ThinkShutter капак блокира лещата както на инфрачервената, така и на HD камерата. Четецът на пръстови отпечатъци използва биометрични данни за вход в устройството с едно докосване.

Когато чакането не е вариант
Лаптопът ThinkPad L13 е с WiFi-6 сертификат – най-бързият WiFi в света. Той работи с по-голям капацитет, така че край на чакането и буферирането. Батерията е с технология за бързо зареждане Rapid Charge и издържа 14 часа.

Създаден за екстремни ситуации
Лаптопът ThinkPad L13 е тестван по 12 военни изисквания и е подложен на над 200 проверки на качеството. Това гарантира, че е надежден дори в екстремни условия. От студовете в Арктика до пясъчните бури в пустинята, от нулева гравитация до разливания и изпускания, можете да се доверите на този лаптоп във всяка ситуация, която се изправи на пътя ви.

Кристална чистота
Лаптопът ThinkPad L13 разполага с Dolby Audio Premium®, която осигурява кристално чисто аудио при гледане на видеоклипове или разговори. Двуканални микрофони с далечен обхват гарантират ясен звук при всяко обаждане.
.jpg)
Спецификации:
13.3" (33.78 cm) Full HD IPS 250nits Anti-glare Display (1920x1080)
Intel® UHD Graphics
720p& IR Cam
Intel® Core™ i7-10510U Processor 8M Cache, up to 4.90 GHz
16384GB 2666MHz
512GB SSD
SmartCard Reader
Wi-Fi 802.11 AC
Bluetooth 5.0
HDMI
2x USB Type-C
2x USB 3.1
1x Headphone / mic combo, Dolby Audio Premium®, Noise-cancelling dual-array far-field microphones
Fingerprint Reader
Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата.
4 cell 65Wh internal battery
Windows 10 Pro
31.15 x 21.9 x 1.76 cm
1.43kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 13.3" (33.78 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 10510U |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 1.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.9 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.43 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.15 x 21.9 x 1.76 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв









































































































