Lenovo 4X20V24694
ThinkPad 95W AC Adapter с накрайник USB Type-C, включва се в достъпен контакт на ел. мрежата, доставя ток за преносимия компютър и зарежда батерията
| General | |
| Device Type | Power adapter - external |
| Colour | Black |
| Power Device | |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Frequency Required | 50 - 60 Hz |
| Input Connectors | Power 3-pole |
| Power Output Connectors Details | 1 x 24 pin USB-C |
| Output Voltage | 20 V |
| Max Electric Current | 4.75 A |
| Power Capacity | 95 Watt |
| Miscellaneous | |
| Cables Included | Power cable |
| Features | Power Delivery (PD) 3.0 |
| Compliant Standards | BSMI, GS, NEMKO, CB, CCC, PSB, FCC, SII, KCC, PSE Mark, cULus, KC, KUCAS, SONCAP, KEBS, EAC, RCM, BIS, SIRIM, LoA, DOE |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 80% |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 12.6 cm |
| Depth | 5.6 cm |
| Height | 2.85 cm |
| Weight | 310 g |
Виж още Захранвания за Лаптопи Lenovo
Виж всички Захранвания за Лаптопи в категорията
| Съвместимост: | Lenovo |
|---|---|
| Изходно напрежение: | 20 V |
| Изходна мощност: | 95 W |
| За автомобил: | Не |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
29.75 €
/58.18 лв
-
408.91 €
/799.76 лв
-
8.33 €
/16.30 лв
-
10.12 €
/19.80 лв
-
12.78 €
/25.00 лв
-
27.65 €
/54.07 лв
-
79.92 €
/156.31 лв
-
153.09 €
/299.41 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
26.35 €
/51.54 лв
-
48.82 €
/95.49 лв
-
17.48 €
/34.19 лв
-
37.26 €
/72.88 лв
-
72.82 €
/142.42 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
-
120.29 €
/235.27 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
-
39.87 €
/77.98 лв
-
89.61 €
/175.26 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
117.99 € -
116.19 €
/227.25 лв
-
116.19 €
/227.25 лв
-
33.19 €
/64.91 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
144.99 € -
134.99 €
/264.02 лв
144.99 € -
126.24 €
/246.91 лв
-
143.58 €
/280.82 лв
-
51.99 €
/101.68 лв
-
21.85 €
/42.74 лв
-
30.00 €
/58.67 лв
-
374.57 €
/732.60 лв
-
34.20 €
/66.89 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
117.99 € -
33.19 €
/64.91 лв
-
10.12 €
/19.80 лв
-
88.14 €
/172.39 лв
-
8.33 €
/16.30 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
117.99 € -
298.99 €
/584.77 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
144.99 € -
107.98 €
/211.19 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
23.00 €
/44.99 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
117.99 € -
214.99 €
/420.48 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
153.09 €
/299.41 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
110.78 €
/216.67 лв
-
298.99 €
/584.77 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
-
338.99 €
/663.01 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
57.99 €
/113.42 лв
-
51.99 €
/101.68 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
6.14 €
/12.00 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
193.99 €
/379.41 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
22.96 €
/44.91 лв
-
30.00 €
/58.67 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
33.19 €
/64.91 лв
-
30.26 €
/59.19 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
39.46 €
/77.18 лв
-
66.41 €
/129.88 лв
68.51 € -
114.26 €
/223.48 лв
117.77 € -
104.32 €
/204.03 лв
107.62 € -
102.33 €
/200.14 лв
105.58 € -
46.04 €
/90.05 лв
48.73 € -
188.99 €
/369.63 лв
198.99 € -
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
94.99 €
/185.78 лв
108.99 € -
44.77 €
/87.57 лв
48.75 € -
134.99 €
/264.02 лв
144.99 € -
108.99 €
/213.17 лв
117.99 € -
66.70 €
/130.45 лв
68.99 €
Захранване (оригинално) за лаптопи Sony Vaio, 19.5V/7.7A/150W, 6.5 x 4.464.20 €
/125.56 лв
Захранване (оригинално) за Dell Latitude 11/12/13/14/15 Precision 15 3000/5000/7000 Series, 19.5V/6.67A/130W, 4.5x3.0mm жак65.42 €
/127.95 лв
Захранване (оригинално) за лаптопи Lenovo Go Wireless Charging Kit, безжично зареждане, 20V/3.25A/65W, USB-C62.58 €
/122.40 лв











































































