Процесор
| Производител процесор | AMD |
| Тип процесор | Ryzen 5 |
| Модел процесор | 5500U |
| Архитектура | Zen 2 |
| Брой ядра | 6 |
| Номинална честота | 2.1 GHz |
| Turbo Boost честота | 4 GHz |
| Кеш | 8192 kB |
| Технология процесор | 7 нм |
| Вграден графичен процесор | AMD Radeon™ Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | IPS |
| Яркост | 300 нити |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 1 |
| Заети слотове | 1 |
| Честота | 3200 MHz |
| Вградена памет | 4096 MB |
| Максимална поддържана памет | 12 GB |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 512 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | HD |
| Аудио | Стерео говорители Dual микрофони |
| Audio technologies | HD Audio Dolby Audio |
| Мощност говорители | 3 W |
Свързаност и портове
| Портове | 1 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x Audio Out/Микрофон 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Четец на карти | SD SDHC SDXC |
| Безжична връзка | 802.11 ac 2x2 |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
Software
| Oперационна система | Windows 10 Home |
Общи характеристики
| Серия | IdeaPad 3 |
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.65 Kg |
| Размери (W x H x D) | 362.2 x 19.9 x 253.4 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | TPM 2.0 (Trusted Platform Module) Camera privacy shutter |
| Включени аксесоари | 65W Адаптер |
| Живот на батерията | 7.5 h 9 h |
| Ключови характеристики | Камера web Мултитъч пад Chiclet клавиатура Батерия 38Wh |
| Цвят | Abyss Blue |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
43.84 €
/85.74 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.78 €
/34.78 лв
-
14.88 €
/29.11 лв
-
11.70 €
/22.89 лв
-
11.48 €
/22.46 лв
-
9.47 €
/18.53 лв
-
8.16 €
/15.97 лв
-
15.33 €
/29.98 лв
-
6.82 €
/13.34 лв
-
7.10 €
/13.89 лв
-
5.54 €
/10.84 лв
-
7.30 €
/14.27 лв
-
6.71 €
/13.12 лв
-
6.71 €
/13.12 лв
-
4.91 €
/9.61 лв
-
3.96 €
/7.75 лв
-
88.50 €
/173.09 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
159.99 € -
637.00 €
/1245.86 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
-
Мишка Logitech G Pro X Superlight 2 Magenta (910-006797), оптична (32000dpi), безжична, USB, червена
154.99 €
/303.13 лв
-
217.29 €
/424.98 лв
-
493.77 €
/965.74 лв
-
366.34 €
/716.49 лв
380.99 € -
33.76 €
/66.03 лв
-
307.99 €
/602.38 лв
-
19.00 €
/37.16 лв
-
25.00 €
/48.90 лв
-
6.73 €
/13.17 лв
-
10.44 €
/20.41 лв
-
63.39 €
/123.97 лв
-
82.13 €
/160.62 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
290.89 €
/568.93 лв
-
6.89 €
/13.47 лв
-
25.84 €
/50.53 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
7.49 €
/14.65 лв
7.66 € -
13.98 €
/27.34 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
37.32 €
/72.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
174.98 €
/342.23 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
22.10 €
/43.23 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
5.11 €
/9.99 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
41.60 €
/81.35 лв
43.85 € -
229.99 €
/449.82 лв
249.99 € -
11.51 €
/22.51 лв
11.94 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
49.31 €
/96.45 лв
61.88 € -
214.99 €
/420.48 лв
229.99 € -
264.99 €
/518.28 лв
278.99 € -
246.07 €
/481.27 лв
251.68 € -
27.76 €
/54.29 лв
30.67 € -
55.72 €
/108.97 лв
59.99 € -
48.99 €
/95.82 лв
54.99 € -
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
19.90 €
/38.93 лв
26.01 € -
469.32 €
/917.91 лв
523.79 € -
62.10 €
/121.46 лв
65.55 € -
11.68 €
/22.84 лв
12.72 € -
208.99 €
/408.75 лв
239.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
347.87 €
/680.37 лв
389.51 € -
159.99 €
/312.91 лв
166.99 € -
277.13 €
/542.03 лв
292.08 € -
297.98 €
/582.81 лв
309.91 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
40.16 €
/78.55 лв
48.29 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
4.57 €
/8.94 лв
4.97 € -
99.99 €
/195.56 лв
106.83 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
119.71 €
/234.14 лв
140.59 € -
154.99 €
/303.13 лв
159.99 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
29.00 €
/56.71 лв
31.93 € -
19.30 €
/37.74 лв
19.99 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
34.44 €
/67.36 лв
50.62 €





















































































































