Изживейте игри както никога досега с IdeaPad Gaming 3, задвижван от процесори Intel® Core™ H от 11-то поколение. Пускайте и предавайте най-новите заглавия на AAA с максимална производителност в IdeaPad Gaming 3.
Геймърските лаптопи GeForce® GTX 1650 са изградени с изключителната графична производителност на наградената архитектура NVIDIA Turing™
Мощният хардуер не означава нищо без топлоустойчива топлинна система, а лаптопът IdeaPad Gaming 3 е проектиран да осигури по-тихо и по-хладно игрово изживяване от всякога. С термично инженерство от 5-то поколение, IdeaPad Gaming 3 предлага по-здрава система за двойна вентилация от предишните поколения, както и подобрени радиатори, с повече поддръжка за по-високи температури на процесора и графични карти. И накрая, този лаптоп за игри предлага Q Control, което позволява на потребителите да регулират скоростта на вентилатора от тиха до балансирана и производителност за наистина персонализирано термично изживяване, независимо дали имате нужда от живот на батерията, ежедневна употреба или мощност.
IPS FHD екранът намалява прекъсванията, осигурява по-гладки изображения и подобрено игрово изживяване. Лаптопът IdeaPad Gaming 3 ви позволява да играете с пълна увереност на екран, който изглежда страхотно от всеки ъгъл.
Правилната ергономия на клавиатурата може да направи разликата по време на сесии на маратон на gmaing. IdeaPad Gaming 3 отговаря на тази нужда с просторно оформление със специални медийни клавиши, цифрова клавиатура в пълен размер, големи клавиши със стрелки и тракпад от една част, с 30% по-голям.
Aesthetics IdeaPad Gaming 3 е проектиран да зарадва всеки ентусиаст, със своето атрактивно тяло и 15,6-инчов дисплей с тесен ръб има уеб камера, поставена в горната част с капак за поверителност. От тънкия профил до елегантните му извивки и линии, всеки ъгъл и контур е предназначени да предизвикат усещането и емоциите от състезателни игри.
Процесор
| Производител процесор | Intel® |
| Тип процесор | i5 |
| Модел процесор | 11300H |
| Архитектура | Tiger Lake |
| Брой ядра | 4 |
| Номинална честота | 3.1 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.4 GHz |
| Кеш | 8192 kB |
| Технология процесор | 10 нм |
| Вграден графичен процесор | Intel® Iris™ Xe Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | IPS |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| Яркост | 250 нити |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 2 |
| Заети слотове | 1 |
| Честота | 3200 MHz |
| Максимална поддържана памет | 16 GB |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 512 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Допълнителна |
| Видео чипсет | nVidia GeForce GTX |
| Модел видео карта | GTX 1650 |
| Капацитет видео памет | 4096 MB |
| Тип памет видео карта | GDDR6 |
| Технология видео карта | DirectX 12 GeForce Experience |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | HD |
| Аудио | Стерео говорители Dual микрофони |
| Audio technologies | HD Audio Nahimic Audio |
| Мощност говорители | 4 W |
Свързаност и портове
| Портове | 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Микрофон 1 x HDMI 2.0 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Безжична връзка | 802.11 ax 2x2 |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
Software
| Oперационна система | EFI Shell |
Общи характеристики
| Серия | IdeaPad 3 |
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 2.25 Kg |
| Размери (W x H x D) | 359.6 x 24.2 x 251.9 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | TPM 2.0 Camera privacy shutter |
| Включени аксесоари | Адаптер 170W |
| Живот на батерията | 8 h |
| Ключови характеристики | Камера web Светеща клавиатура Мултитъч пад Chiclet клавиатура Батерия 45Wh |
| Цвят | Shadow Black |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
6.84 €
/13.38 лв
120.00 € лв -
10.10 €
/19.76 лв
120.00 € лв -
9.26 €
/18.12 лв
120.00 € лв -
Външна батерия /power bank/ Xiaomi HyperCharge PowerBank, 25 000mAh, черна, 1x USB-A, 2x USB-C, 212W
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
10.78 €
/21.07 лв
120.00 € лв -
98.18 €
/192.02 лв
120.00 € лв -
7.36 €
/14.40 лв
120.00 € лв -
9.97 €
/19.49 лв
120.00 € лв -
21.98 €
/42.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
5.55 €
/10.86 лв
120.00 € лв -
4.56 €
/8.91 лв
120.00 € лв -
48.27 €
/94.41 лв
120.00 € лв -
5.55 €
/10.86 лв
120.00 € лв -
5.55 €
/10.86 лв
120.00 € лв -
41.28 €
/80.73 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
19.36 €
/37.86 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
111.26 €
/217.60 лв
120.00 € лв -
173.13 €
/338.61 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
145.55 €
/284.67 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
4.27 €
/8.36 лв
120.00 € лв -
125.29 €
/245.04 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв -
31.84 €
/62.28 лв
120.00 € лв -
84.90 €
/166.05 лв
120.00 € лв -
6.09 €
/11.91 лв
120.00 € лв -
4.59 €
/8.98 лв
120.00 € лв -
125.65 €
/245.75 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
70.67 €
/138.23 лв
120.00 € лв -
6.46 €
/12.63 лв
120.00 € лв -
6.03 €
/11.79 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
198.99 €
/389.19 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
53.36 €
/104.36 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
157.98 €
/308.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв
-
36.99 €
/72.35 лв
120.00 € лв -
18.00 €
/35.20 лв
120.00 € лв -
22.84 €
/44.68 лв
120.00 € лв -
45.92 €
/89.81 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
70.99 €
/138.84 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
422.74 €
/826.81 лв
120.00 € лв -
18.42 €
/36.03 лв
120.00 € лв -
6.72 €
/13.14 лв
120.00 € лв -
26.92 €
/52.66 лв
120.00 € лв -
50.76 €
/99.28 лв
120.00 € лв -
65.62 €
/128.34 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
28.20 €
/55.15 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
20.41 €
/39.92 лв
120.00 € лв -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, MSI Shadow 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
340.20 €
/665.38 лв
120.00 € лв -
56.29 €
/110.09 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
197.17 €
/385.64 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
340.29 €
/665.55 лв
120.00 € лв -
50.40 €
/98.57 лв
120.00 € лв -
29.35 €
/57.40 лв
120.00 € лв -
158.43 €
/309.87 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв -
26.39 €
/51.61 лв
120.00 € лв -
371.59 €
/726.76 лв
120.00 € лв -
43.99 €
/86.04 лв
120.00 € лв -
6.79 €
/13.29 лв
120.00 € лв






















































































































