Lenovo IdeaPad Slim 5
.png)
.png)
.png)
16"(40.64cm) WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Integrated Intel UHD Graphics, 1.4GHz Graphics Dynamic Frequency, 48 EUs
FHD 1080p + IR with Privacy Shutter
Intel Core i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB
16GB (2x 8GB SO-DIMM DDR5-5600), Up to 32GB
512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Wi-Fi 6, 802.11ax
Bluetooth 5.2
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
1x HDMI® 1.4b
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x microSD card reader
60Wh Rechargeable Li-ion Battery, supports Rapid Charge Boost (get 2 hours of runtime with a 15-minute charge)
Local video (1080p) playback@150nits: 14.1 hr
65W USB-C Slim (Wall-mount)
Backlit keyboard, Bulgarian
No OS
Cosmic Blue
Aluminium (Top), Aluminium (Bottom)
35.65 x 25.06 x 1.69 cm
1.85 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 13420H |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.6 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 14 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.85 Kg |
| Цвят: | Син |
| Размери (Ш x Д x В): | 35. 65 x 25 x 1.69 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
912.94 €
/1785.56 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1885.02 €
/3686.77 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5506.73 €
/10770.22 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
1253.90 €
/2452.42 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1128.99 €
/2208.11 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1148.98 €
/2247.21 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-72P-73MN(NX.D5HEX.003), десетядрен Intel Core i7-13620H 2.4/4.9 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, Linux642.19 €
/1256.02 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3 14ARP10 (83K60047BM)(син), шестядрен AMD Ryzen 5 7535HS 3.3/4.55GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-Glare дисплей, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen1 Type-C, No OS639.30 €
/1250.36 лв
Лаптоп HP 255 G10 (968L5ET)(сребрист), шестядрен AMD Ryzen 5 7530U 2.0/4.5GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS649.82 €
/1270.93 лв






















































































































