ехнически характеристики
Номинално напрежение 230 V
Мощност 24W
Светлинен поток 1800lm
Цветна температура (K) 4000
Ъгъл на светене 120°
Цвят на корпуса Бял
Форма Квадратна
Монтаж Открит монтаж
Степен на защита IP40
Живот на лампата 15000h
Вид на материала Алуминий
Димиране Не
Включен драйвер Да
Габаритен размер (mm) L:300/W:300/H:32
Забележка +АВАРИЕН БЛОК
Виж още LED Панели Stellar
Виж всички LED Панели в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Панел квадрат |
|---|---|
| Монтаж: | За таван |
| Влагозащитеност: | IP40 (Вътрешна употреба) |
| Мощност: | 24 W |
| Напрежение: | 230 V |
| Светлинен поток: | 1800 lm |
| Цветна температура: | Неутрално бяла (4000K) |
| Монтажен размер: | 300x300x32 |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
LED панели Videx VLE-PB404W, квадратни, 40W, 240V, 4400lm, 4000K, сива рамка, защита (IP20), бели, 2 бр.39.62 €
/77.48 лв
LED панел STELLAR 99XLED969E, 18W, 230V, 1350lm, 4000K, авариен блок, защита (IP40), бял34.44 €
/67.36 лв
LED панел Ledvance PL ECO HLO 600 E 840, 34W, 240V, 4080lm, 4000K, сива рамка, защита (IP20), сиво-бял33.55 €
/65.61 лв


