ORAX O-1502-21W-NW
Размер: Ø200x89 mm
Светлоизточник: Epistar
Живот (ч): 40 000
Светодиоди: No
Ъгъл на излъчване: 90
Цветна температура: Неутрално бяла
Работно напрежние: AC 220V
Мощност: 21W
Светлинен поток: 1590lm
Изпълнение: Алуминий/PVC
Димиране: No
Степен на защита: IP20
Цвят на осветителното тяло: бял
Отвор: Ø170-Ø185mm
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Размер: Ø200x89 mm
Светлоизточник: Epistar
Живот (ч): 40 000
Светодиоди: No
Ъгъл на излъчване: 90
Цветна температура: Неутрално бяла
Работно напрежние: AC 220V
Мощност: 21W
Светлинен поток: 1590lm
Изпълнение: Алуминий/PVC
Димиране: No
Степен на защита: IP20
Цвят на осветителното тяло: бял
Отвор: Ø170-Ø185mm
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Луна кръг |
|---|---|
| Влагозащитеност: | IP20 (Вътрешна употреба) |
| Мощност: | 21 W |
| Напрежение: | 220 V |
| Светлинен поток: | 1590 lm |
| Цветна температура: | Неутрално бяла |
| Монтажен размер: | 200x89mm |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти

