Технически характеристики
Тип Големи луни
Модел FLD
Номинално напрежение 230 V
Мощност 15W
Включен светлоизточник LED
Светлинен поток 1350lm
Цветна температура (K) 4000
Ъгъл на светене 100°
Цвят на корпуса Бял
Монтаж Вграден монтаж
Степен на защита IP44
Живот на лампата 30000h
Габаритен размер (mm) D:130/D1:120/H:86
Марка ELMARK
Виж още LED Луни Elmark
Виж всички LED Луни в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Големи луни |
|---|---|
| Влагозащитеност: | IP44(Вътрешна употреба) |
| Мощност: | 15 W |
| Напрежение: | 230 V |
| Светлинен поток: | 1350 lm |
| Цветна температура: | Студено бяла |
| Монтажен размер: | 130x1:120x86 |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
LED луна за вграждане Ledvance Spot Adjust WT, 6.5W, 240V, 550lm, защита (IP20), 3000K30.17 €
/59.01 лв
LED луна ELMARK 92Q31227WH, 3X12W, 230V, защита IP20, 2700lm, 2700K, бял36.36 €
/71.11 лв
LED луна за вграждане Ledvance SPOT FP FIX DIM IP65/IP20 WT, 8W, 240V, 670lm, защита (IP65), 4000K29.99 €
/58.66 лв

