ORAX O-3002-IW-NW
Размер: Ø85x38 mm
Светлоизточник: Nichia
Живот (ч): 40 000
Светодиоди: 3x3W
Ъгъл на излъчване: 45°
Цветна температура: Неутрално бяла
Работно напрежние: AC 220V
Мощност: 7W
Светлинен поток: 490 lm
Изпълнение: Алуминий
Димиране: No
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Размер: Ø85x38 mm
Светлоизточник: Nichia
Живот (ч): 40 000
Светодиоди: 3x3W
Ъгъл на излъчване: 45°
Цветна температура: Неутрално бяла
Работно напрежние: AC 220V
Мощност: 7W
Светлинен поток: 490 lm
Изпълнение: Алуминий
Димиране: No
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Луна кръг |
|---|---|
| Влагозащитеност: | Не е указано |
| Мощност: | 7 W |
| Напрежение: | 220 V |
| Светлинен поток: | 490 lm |
| Цветна температура: | Неутрално бяла |
| Монтажен размер: | 85x38mm |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти

