ORAX LRL-KDR41010-CW-SV
Мощност: 3W
Цветна температура: Студено бяла
Светлоизточник: Epistar
Светодиоди: 1x3W
Живот (ч): 40 000
Светлинен поток: 300lm
Ъгъл на излъчване: 60°
Работно напрежние: AC 220V
Димиране: Не
Изпълнение: Алуминий
Размер: Ø57x35mm
Производител: ORAX
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Мощност: 3W
Цветна температура: Студено бяла
Светлоизточник: Epistar
Светодиоди: 1x3W
Живот (ч): 40 000
Светлинен поток: 300lm
Ъгъл на излъчване: 60°
Работно напрежние: AC 220V
Димиране: Не
Изпълнение: Алуминий
Размер: Ø57x35mm
Производител: ORAX
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Мини луна |
|---|---|
| Влагозащитеност: | IP20 (Вътрешна употреба) |
| Мощност: | 3 W |
| Напрежение: | 220 V |
| Светлинен поток: | 300 lm |
| Цветна температура: | Студено бяла |
| Монтажен размер: | 57x35mm |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти

