ORAX LRL-KDR41001-CW-BK
Мощност: 1W
Цветна температура: Студено бяла
Светлоизточник: Epistar
Светодиоди: 1
Живот (ч): 50000
Светлинен поток: 100lm
Ъгъл на излъчване: 30°
Работно напрежние: AC 220V
Димиране: Не
Изпълнение: PVC
Размер: Ø86xH47 mm
Производител: ORAX
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Мощност: 1W
Цветна температура: Студено бяла
Светлоизточник: Epistar
Светодиоди: 1
Живот (ч): 50000
Светлинен поток: 100lm
Ъгъл на излъчване: 30°
Работно напрежние: AC 220V
Димиране: Не
Изпълнение: PVC
Размер: Ø86xH47 mm
Производител: ORAX
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Мини луна |
|---|---|
| Влагозащитеност: | IP20 (Вътрешна употреба) |
| Мощност: | 1 W |
| Напрежение: | 220 V |
| Светлинен поток: | 100 lm |
| Цветна температура: | Студено бяла |
| Монтажен размер: | 86x47mm |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти

