ORAX LGLH00701CW
Мощност: 2.2W
Степен на защита: IP54
Димиране: Не
Цветна температура: Неутрално бяла
Светлоизточник: SMD 3014
Живот (ч): 40 000ч
Светлинен поток: 140lm
Ъгъл на излъчване: 110°
Работно напрежние: AC 220V
Размер: 141x141xH120mm
Отвор: 122x122mm
Изпълнение: Алуминий/Стъкло
Цвят на осветителното тяло: сив
Производител: ORAX
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Мощност: 2.2W
Степен на защита: IP54
Димиране: Не
Цветна температура: Неутрално бяла
Светлоизточник: SMD 3014
Живот (ч): 40 000ч
Светлинен поток: 140lm
Ъгъл на излъчване: 110°
Работно напрежние: AC 220V
Размер: 141x141xH120mm
Отвор: 122x122mm
Изпълнение: Алуминий/Стъкло
Цвят на осветителното тяло: сив
Производител: ORAX
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Луна квадрат |
|---|---|
| Влагозащитеност: | IP54 (Външна употреба) |
| Мощност: | 2.2 W |
| Напрежение: | 220 V |
| Светлинен поток: | 140 lm |
| Цветна температура: | Неутрално бяла |
| Монтажен размер: | 141x141x120mm |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти

