ORAX LDL-H005-12W-NW
Мощност: 12W
Цветна температура: Топло бяла
Светлоизточник: Epistar
Светодиоди: 12x1W
Живот (ч): 45 000
Светлинен поток: 960lm
Ъгъл на излъчване: 60°
Работно напрежние: AC 220V
Димиране: Не
Изпълнение: Алуминий
Размер: Ø135x110xH70mm
Производител: ORAX
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Мощност: 12W
Цветна температура: Топло бяла
Светлоизточник: Epistar
Светодиоди: 12x1W
Живот (ч): 45 000
Светлинен поток: 960lm
Ъгъл на излъчване: 60°
Работно напрежние: AC 220V
Димиране: Не
Изпълнение: Алуминий
Размер: Ø135x110xH70mm
Производител: ORAX
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Мини луна |
|---|---|
| Влагозащитеност: | IP20 (Вътрешна употреба) |
| Мощност: | 12 W |
| Напрежение: | 220 V |
| Светлинен поток: | 960 lm |
| Цветна температура: | Топло бяла |
| Монтажен размер: | 135x110x70mm |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти

