ORAX LDL-H00301-12W-NW
Мощност: 12W
Цветна температура: Неутрално бяла
Светлоизточник: Cree
Светодиоди: 4x3W
Живот (ч): 45 000
Светлинен поток: 600lm
Ъгъл на излъчване: 15°
Работно напрежние: AC 220V
Димиране: Не
Изпълнение: Алуминий
Размер: 120x120x39mm
Производител: ORAX
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Мощност: 12W
Цветна температура: Неутрално бяла
Светлоизточник: Cree
Светодиоди: 4x3W
Живот (ч): 45 000
Светлинен поток: 600lm
Ъгъл на излъчване: 15°
Работно напрежние: AC 220V
Димиране: Не
Изпълнение: Алуминий
Размер: 120x120x39mm
Производител: ORAX
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Луна квадрат |
|---|---|
| Влагозащитеност: | IP20 (Вътрешна употреба) |
| Мощност: | 12 W |
| Напрежение: | 220 V |
| Светлинен поток: | 600 lm |
| Цветна температура: | Студено бяла |
| Монтажен размер: | 120x120x39mm |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти

