- Мощност 7W, IP20; Ротация на 30°; EMC драйвер;
- Цветна температура: Неутрално бяла – 3000K;
- Светодиоди 1x7W Epistar, Живот 35 000ч;
- Светлинен поток 630lm, ъгъл на излъчване 30°;
- Раб. напрежение 220VAC;
- Размер–Ø105xH80mm,отвор Ø87mm;
- Материал: Алуминий;
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
- Цветна температура: Неутрално бяла – 3000K;
- Светодиоди 1x7W Epistar, Живот 35 000ч;
- Светлинен поток 630lm, ъгъл на излъчване 30°;
- Раб. напрежение 220VAC;
- Размер–Ø105xH80mm,отвор Ø87mm;
- Материал: Алуминий;
Виж още LED Луни ORAX
Виж всички LED Луни в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Луна кръг |
|---|---|
| Влагозащитеност: | IP20 (Вътрешна употреба) |
| Мощност: | 7 W |
| Напрежение: | 220 V |
| Светлинен поток: | 630 lm |
| Цветна температура: | Неутрално бяла |
| Монтажен размер: | 105x80mm |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти

