Levenhuk Camo LC900 е лазерен далекомер с измервателен диапазон до 900 метра, който се захранва с една стандартна батерия. Той беше разработен специално за лов и може да се използва за охрана, спорт и издирвателни дейности, както и за всяка друга дейност, която изисква измервания в открити пространства. Благодарение на камуфлажната окраска, далекомерът не прави забележим наблюдаващия. Класът на защита IP54 Ви дава възможност да използвате уреда в близост до вода и при влошени метеорологични условия – водните пръски няма да повредят механиката и оптиката.
Далекомерът измерва три величини: разстояние, ъгъл и скорост. Можете да работите в режим на единични измервания и в режим на сканиране, когато измерванията се извършват непрекъснато, например при работа с движещи се обекти. Друга полезна функция е “Захващане на флагщок”. В този режим далекомерът записва лесно разстоянието до малки и трудни за локализиране цели: опори на електропроводи, флагове в полето и сигнални мачти. Има също функция за изчисляване на разстоянието, като се отчете наклонът на повърхността (компенсация на нивото на наклона).
Далекомерът е оборудван с лазер с клас на безопасност 1 и е с надеждна и издръжлива конструкция. Тялото е изработено от пластмаса ABS с голяма здравина и има опора за монтиране върху триножник с 1/4-инчова резба. Монтираният върху триножник далекомер ще осигури най-стабилното изображение и най-малка грешка при измерване. Батерийното захранване опростява работата на полето, понеже не е необходимо да се търси захранващ контакт за зареждане, просто сменете батерията с нова. Един батерия е достатъчна за 5000 измервания.
Основни характеристики:
- Вертикално и хоризонтално измерване на разстояние и ъгъл между две точки
- Измерване на скоростта на движещи се обекти
- Два режима на работа: единично измерване и непрекъснато сканиране
- Функция “Захващане на флагщок” – бързо и удобно изчисляване на разстоянието до малки единични цели, които е трудно да се локализират на земята
- Компенсация на наклона – изчисляване на точното разстояние при стрелба, на базата на наклона на повърхността
- Тяло, изработено от пластмаса с голяма якост, с клас на защита ІР54, предпазващ от пръски вода и прахови частици
- Стандартна опора за монтиране върху триножник, за удобни продължителни стационарни наблюдения
- Захранване с една стандартна батерия – не е необходимо постоянно да се зарежда уредът
- Камуфлажната окраска е най-добрият избор за работа на полето
Комплектът включва:
- Лазерен далекомер
- Торбичка
- Ремък за ръка
- Карабинка
- Кърпичка за почистване
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Levenhuk, Inc., USA |
| Гаранция | доживотна |
| EAN | 5905555018812 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 14x11x7 cm |
| Транспортно тегло | 0.355 kg |
| Увеличение, x | 6 |
| Диаметър на лещата на обектива (апертура), mm | 25 |
| Диапазон | от 500 m до 1000 m |
| Грешка | ±1 m |
| Устойчивост на влага | yes |
| Измервателен диапазон, m | 5 — 900 |
| Диапазон на измерване на ъгли, ° | ±60 |
| Измервателни единици | метри/ярдове |
| Точност на измерването | разстояние: ±0,5%; ъгли: ±1° |
| Лазерен целеуказател | 905 nm, клас 1 |
| Захранване | батерия CR2 1 бр., 3 V, 900 mAh (не е включена в доставката) |
| Клас на защита от влага/проникване на вода | IP54, частично устойчив на прах и пръски |
| Тяло | издръжлива пластмаса ABS |
| Допълнително | изчисление на скорост, режим на сканиране, стандартна резба 1/4", функция за автоматично изключване |
| Приложение | лов |
| Потребителско ниво | начинаещи, опитни потребители |
| Ниво на трудност на сглобяване и монтаж | лесно |
| Торбичка/калъф/чанта в комплект | торба |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
43.84 €
/85.74 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.78 €
/34.78 лв
-
14.88 €
/29.11 лв
-
11.70 €
/22.89 лв
-
11.48 €
/22.46 лв
-
9.47 €
/18.53 лв
-
8.16 €
/15.97 лв
-
15.33 €
/29.98 лв
-
6.82 €
/13.34 лв
-
7.10 €
/13.89 лв
-
5.54 €
/10.84 лв
-
7.30 €
/14.27 лв
-
6.71 €
/13.12 лв
-
6.71 €
/13.12 лв
-
4.91 €
/9.61 лв
-
3.96 €
/7.75 лв
-
88.50 €
/173.09 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
159.99 € -
637.00 €
/1245.86 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
-
Мишка Logitech G Pro X Superlight 2 Magenta (910-006797), оптична (32000dpi), безжична, USB, червена
154.99 €
/303.13 лв
-
218.28 €
/426.92 лв
-
493.79 €
/965.77 лв
-
366.34 €
/716.49 лв
380.99 € -
33.76 €
/66.03 лв
-
307.99 €
/602.38 лв
-
19.00 €
/37.16 лв
-
25.00 €
/48.90 лв
-
6.77 €
/13.24 лв
-
10.48 €
/20.50 лв
-
63.39 €
/123.97 лв
-
82.13 €
/160.62 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
290.83 €
/568.82 лв
-
6.89 €
/13.47 лв
-
25.84 €
/50.53 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
5.00 €
/9.78 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
7.49 €
/14.65 лв
7.66 € -
13.98 €
/27.34 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
174.98 €
/342.23 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
5.11 €
/9.99 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
243.37 €
/475.99 лв
-
377.99 €
/739.28 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
29.97 €
/58.62 лв
34.52 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
375.55 €
/734.52 лв
409.99 € -
33.35 €
/65.22 лв
35.78 € -
29.99 €
/58.66 лв
33.20 € -
109.74 €
/214.63 лв
120.55 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
11.98 €
/23.43 лв
13.98 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
55.72 €
/108.97 лв
59.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
34.44 €
/67.36 лв
50.62 € -
62.05 €
/121.36 лв
65.92 € -
20.58 €
/40.26 лв
21.53 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
17.55 €
/34.32 лв
18.01 € -
239.99 €
/469.38 лв
284.99 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
4.00 €
/7.82 лв
6.17 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
48.99 €
/95.82 лв
54.99 € -
19.30 €
/37.74 лв
19.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
41.49 €
/81.14 лв
42.38 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
159.99 €
/312.91 лв
166.99 € -
241.89 €
/473.11 лв
249.55 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
11.68 €
/22.84 лв
12.72 € -
4.57 €
/8.94 лв
4.97 € -
44.77 €
/87.57 лв
48.75 € -
27.90 €
/54.57 лв
41.65 €





















































































































