Lanberg LCU5-11CU-0100-S
Lanberg LCU5-11CU-0100-SLanberg LCU5-11CU-0100-Sempty image 2empty image 3
ОписаниеХарактеристикиРевюта / ВъпросиДокументацияВземи на изплащане
Specifications
ICT category
Cat. 5/5e
Shielding type
U/UTP
Conductor material
Copper (CU)
Coating material
PVC
Reaction to fire category (Euroclass)
Eca
Structure of the conductor
Single-wire
Conductor thickness
0.5 mm
AWG
24
HDPE isolation
0.9 mm
Lagging thickness
0.2 mm
Outer diameter
5.2 mm
Maximum operating frequency
100 MHz