![]() | Hall Effect and Rapid TriggerUtilizing the innovative Hall effect principle, our KB65HE will redefine your gaming experience. Each keystroke is detected by a state-of-the-art sensor responding to magnetic field changes. This means no physical contact, resulting in unparalleled durability and longevity. Tailor your gameplay with an adjustable actuation point, ranging from 0.1mm to a 4mm, allowing you to customize each key to your exact preference. When combined with our Rapid Trigger Technology, this guarantees lightning-fast response times, giving you the competitive edge in every game. |
![]() | Ducky Doubleshot PBT KeycapsExperience durability, comfort, and style with our Doubleshot PBT Keycaps, crafted in collaboration with Ducky. These keycaps undergo a two-layer injection molding process to ensure that the legends never fade or wear away. Constructed from high-quality PBT material, they offer a superior feel and performance while resisting the shine that often accompanies prolonged use. The textured surface provides a comfortable, non-slip typing experience, making them perfect for both gaming and professional environments. |
| Primary Colour | Black |
| Compliance | |
| Manufacturer Information | Pro Gamersware GmbH Gaußstraße 1, 10589 Berlin, Germany [email protected] |
| Responsible Person | Pro Gamersware GmbH Gaußstraße 1, 10589 Berlin, Germany [email protected] |
| Dimensions | |
| Length / Depth | 12.4 " |
| Width | 4.3 " |
| Height | 1.5 " |
| Weight | 1050 g |
| Product Series | |
| Product Series/Family | KB65HE |
| Lighting | |
| Lighting / RGB | Yes |
| Lighting Colour | RGB |
| Lighting effects | Yes |
| Switch | |
| Switch Type | Hall Effect |
| Switch | Gateron KS-37B Magnetic Switches (prelubed) |
| Stem Type | MX-Style |
| Total travel height (mm) | 4 |
| Actuation force (gf) | 30 |
| Bottom Out Force (gf) | 50 |
| Switch Lifetime | 150 Million Actuations |
| Actuation Height Minimum (mm) | 0.1 |
| Actuation Height Maximum (mm) | 4 |
| Prelubed | Yes |
| Keyboard | |
| Keyboard Size | 65% |
| Keyboard Layout | ANSI |
| Keyboard Language | English (US) |
| Standards / Specifications | |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Connectivity | |
| Connection Type | USB Type A |
| Cable | Braided Cord with silicone cable tie |
| Cable Length | 180 cm |
| Materials | |
| Material Case | Aluminium |
| Material Plate | Aluminium |
| Material PCB Dampener | Silicone |
| Material Case Dampener | Silicone |
| Material Keycaps | PBT |
| Keys | |
| Key Type | Mechanical |
| Keycaps | Doubleshot high-purity PBT with translucent PC legends |
Виж още Клавиатури Endgame Gear
Виж всички Клавиатури в категорията
| Цвят: | Черен |
|---|---|
| Кирилизация по БДС: | Не е указано |
| Препоръчана за Игри: | Да |
| Механична: | Да |
| Тип на суичовете: | Linear |
| Размер: | 65% (67-68 КЛАВИША) |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
69.99 €
/136.89 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
32.72 € -
173.83 €
/339.99 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
143.57 €
/280.80 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
38.99 €
/76.26 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
33.56 €
/65.64 лв
-
28.86 €
/56.44 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
126.99 € -
25.07 €
/49.04 лв
-
4.21 €
/8.24 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
14.52 €
/28.40 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
-
11.05 €
/21.61 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.60 € -
17.57 €
/34.36 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
9.88 €
/19.33 лв
-
10.28 €
/20.11 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
5.85 €
/11.44 лв
7.07 €
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
10.89 €
/21.30 лв
12.80 € -
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
6.59 €
/12.89 лв
7.99 € -
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
23.99 €
/46.92 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
7.48 €
/14.63 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
14.89 € -
12.89 €
/25.21 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
38.63 €
/75.56 лв
42.88 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
33.99 €
/66.48 лв
34.99 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
17.55 €
/34.32 лв
21.35 € -
49.37 €
/96.56 лв
51.86 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
32.99 €
/64.52 лв
42.99 € -
11.64 €
/22.77 лв
16.54 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
94.99 €
/185.78 лв
102.25 € -
14.03 €
/27.45 лв
19.17 € -
12.58 €
/24.60 лв
17.91 € -
21.72 €
/42.49 лв
24.83 € -
59.99 €
/117.33 лв
66.99 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
48.75 €
/95.35 лв
58.71 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
15.79 €
/30.88 лв
19.87 € -
99.99 €
/195.56 лв
129.99 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
69.89 €
/136.69 лв
79.99 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
19.99 €
/39.10 лв
29.99 € -
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
84.57 €
/165.41 лв
88.56 € -
29.13 €
/56.97 лв
30.48 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
50.65 €
/99.06 лв
58.86 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
48.99 €
/95.82 лв
58.99 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
34.83 €
/68.12 лв
36.15 € -
14.04 €
/27.46 лв
14.98 €
Клавиатура Razer BlackWidow V3 Roblox Ed. (RZ03-03542800-R3M1), гейминг, механична, Razer Green зелени суичове, Razer Chroma подсветка, черна, USB139.23 €
/272.32 лв
Клавиатура Pulsar Xboard MS TKL ANSI RGB, гейминг, механична, Cherry MX2A Red суичове, RGB подсветка, черна, USB138.30 €
/270.50 лв
Клавиатура Ducky One 3 Yellow, Cherry MX Clear, подсветка, жълта138.11 €
/270.13 лв








.png)
.png)















































































































