| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | TTC |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | TTC RGB Magneto |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 35±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Dye-Sub PBT Cherry Profile |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 256 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.08 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 61 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| ЦВЯТ | Син Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Two-Tone Anodized Aluminum Alloy Case Additional Transparent Keycaps Inside LEVIATAN Collaboration Music Rhythm Hall Effect Keyboard AI-Driven dynamic calibration with over 10,000 data sets 480Mhz MCU 0.001 mm RT Precision |
Виж още Клавиатури ATK
Виж всички Клавиатури в категорията
| Тип на връзката: | Жична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Бял |
| Препоръчана за Игри: | Да |
| Кирилизация по БДС: | Не е указано |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
4.57 €
/8.94 лв
120.00 € лв -
32.72 €
/63.99 лв
120.00 € лв -
11.53 €
/22.56 лв
120.00 € лв -
13.10 €
/25.62 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
22.90 €
/44.78 лв
120.00 € лв -
18.80 €
/36.76 лв
120.00 € лв -
29.67 €
/58.03 лв
120.00 € лв -
33.77 €
/66.05 лв
120.00 € лв -
44.79 €
/87.60 лв
120.00 € лв -
19.00 €
/37.15 лв
120.00 € лв -
19.95 €
/39.01 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв -
12.98 €
/25.39 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
92.06 €
/180.05 лв
120.00 € лв -
59.82 €
/116.99 лв
120.00 € лв -
12.54 €
/24.52 лв
120.00 € лв -
10.05 €
/19.66 лв
120.00 € лв -
7.89 €
/15.42 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
9.71 €
/18.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
27.96 €
/54.68 лв
120.00 € лв -
51.18 €
/100.11 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
59.98 €
/117.31 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
12.98 €
/25.39 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
20.99 €
/41.05 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв
-
6.28 €
/12.29 лв
120.00 € лв -
25.64 €
/50.15 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
31.49 €
/61.59 лв
120.00 € лв -
38.62 €
/75.54 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
47.55 €
/93.00 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
6.32 €
/12.35 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
105.29 €
/205.92 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
19.89 €
/38.90 лв
120.00 € лв -
139.23 €
/272.32 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
29.85 €
/58.38 лв
120.00 € лв -
14.88 €
/29.10 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
71.13 €
/139.12 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
236.41 €
/462.38 лв
120.00 € лв -
162.63 €
/318.07 лв
120.00 € лв -
90.25 €
/176.52 лв
120.00 € лв -
232.83 €
/455.37 лв
120.00 € лв -
84.55 €
/165.37 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
193.47 €
/378.40 лв
120.00 € лв -
47.40 €
/92.71 лв
120.00 € лв -
11.93 €
/23.33 лв
120.00 € лв -
25.26 €
/49.40 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
58.71 €
/114.82 лв
120.00 € лв
Клавиатура Razer BlackWidow V3 Mini (RZ03-03891400-R3M1), безжична, гейминг, механична, зелени Razer Tactile суичове, US подредба, черна, Bluetooth, USB193.78 €
/378.99 лв
Клавиатура Logitech G915 X LIGHTSPEED Tactile (920-012690), жична/безжична, механична, Tactile суичове, RGB подсветка, гейминг, US Layout, бяла, USB, Bluetooth193.77 €
/378.99 лв
Клавиатура Glorious GMMK 3 HE Compact 65%, механична, Linear Magnetic суичове, гейминг, RGB подсветка, черна, USB193.80 €
/379.04 лв


























































































































