Poly Sync 10 USB-A USB-C високоговорител (772C3AA)
Превърнете домашния си офис в конферентна зала. Poly Sync 10 USB високоговорителят осигурява висококачествен звук за обаждания, уебинари, подкасти и музика.
- Тегло: 0,28 кг
- Минимални размери (Ш x Д x В): 18,2 x 8,9 x 3,3 см
Лесен за използване
Лесно за използване, безпроблемно използване, за да имате увереността, че разговорите Ви ще бъдат безпроблемни. Лесни за използване сензорни контроли, ясни LED индикатори и ясна, ярка светлинна лента за състояние на повикването.

Чувате и Ви чуват
Динамичен звук, който прави конферентните разговори безпроблемни и ясни. Масив от два микрофона елиминира околния шум от обаждането Ви. А пълен дуплекс звук дава възможност за едновременни разговори, така че всички участници в повикването да бъдат чути.

| Хардуерна съвместимост | Съвместим с компютри чрез USB-A кабел и USB-C® адаптер |
|---|---|
| Цвят | Сребристо |
| Дължина на кабела | 71,5 см |
| Сензорни потребителски контроли | Отговор/приключване на повикване; Изключване на звука; Сила на звука +/- |
| Брой микрофони | 2 |
| Тип микрофон | Two-microphone steerable array |
| Честота на високоговорителя | 80 Hz до 20 kHz |
| Честота на микрофона | от 100 Hz до 7,8 kHz |
| Съвместими операционни системи | Windows 11; Windows 10; macOS |
| Сертификати и съвместимост | CE; FCC; RoHS; IP64 |
| Минимални размери (Ш x Д x В) | 18,2 x 8,9 x 3,3 см |
| Размер на високоговорителя | 40 мм |
| Размери на пакета (Ш х Д х В) | 19,98 x 9,29 x 4,08 инча |
| Тегло | 0,28 кг |
| Тегло на опаковката | 0,35 кг |
Виж още Конферентна връзка HP
Виж всички Конферентна връзка в категорията
| Тип: | Високоговорител |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
113.40 €
/221.79 лв
-
116.37 €
/227.60 лв
-
1100.10 €
/2151.61 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
943.26 €
/1844.86 лв
-
1327.24 €
/2595.85 лв
-
518.76 €
/1014.61 лв
-
121.81 €
/238.25 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
279.69 €
/547.02 лв
-
85.39 €
/167.00 лв
-
98.01 €
/191.69 лв
-
108.37 €
/211.96 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
354.98 €
/694.28 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
162.37 €
/317.56 лв
-
336.10 €
/657.36 лв
-
162.37 €
/317.56 лв
-
635.80 €
/1243.53 лв
-
98.01 €
/191.69 лв
-
50.76 €
/99.28 лв
-
50.76 €
/99.28 лв
-
38.68 €
/75.64 лв
-
51.48 €
/100.68 лв
-
419.99 €
/821.43 лв
-
518.76 €
/1014.61 лв
-
66.08 €
/129.23 лв
-
518.76 €
/1014.61 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
297.51 €
/581.88 лв
-
51.48 €
/100.68 лв
-
86.26 €
/168.71 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
727.59 €
/1423.04 лв
-
113.86 €
/222.69 лв
-
86.26 €
/168.71 лв
-
133.66 €
/261.42 лв
-
419.99 €
/821.43 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
374.99 €
/733.42 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
568.99 €
/1112.85 лв
-
66.08 €
/129.23 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
69.99 €
/136.89 лв
71.98 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
2139.99 €
/4185.46 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
1399.99 €
/2738.14 лв
-
769.99 €
/1505.97 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
899.00 €
/1758.29 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
878.99 €
/1719.16 лв
-
369.99 €
/723.64 лв
-
1739.99 €
/3403.12 лв
-
839.99 €
/1642.88 лв
-
869.98 €
/1701.53 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
689.99 €
/1349.50 лв
908.99 € -
599.00 €
/1171.55 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
699.99 €
/1369.06 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
134.99 €
/264.02 лв
184.99 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
1698.99 €
/3322.94 лв
1906.99 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
2491.00 €
/4871.96 лв
3476.13 € -
288.33 €
/563.92 лв
334.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
1589.99 €
/3109.75 лв
1699.99 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
133.72 €
/261.54 лв
142.38 € -
69.99 €
/136.89 лв
71.98 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
49.99 €
/97.77 лв
64.99 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
959.23 €
/1876.09 лв
994.00 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
959.23 €
/1876.09 лв
994.00 € -
959.23 €
/1876.09 лв
994.00 € -
54.45 €
/106.49 лв
54.72 €
Конферентен говорител HP Poly Sync 10 Teams Certified, USB-A/USB-C, черен, преносим, микрофон, сертифициран за Microsoft Teams, IP64 защита76.98 €
/150.56 лв
Конферентен високоговорител Lenovo Go Wired Speakerphone (4XD1C82055), 3W, омнидиректен микрофон, Acoustic Echo Cancellation, Microsoft Teams сертифициран, USB-A, USB-C73.04 €
/142.85 лв
Цифров адаптер HP Poly DA85-M, сертифициран за Microsoft Teams, mute бутон, USB81.40 €
/159.21 лв

















































































































