Poly Sync 10 Microsoft Teams Certified Speakerphone (77P34AA)
Turn your home office into a conference room. The Poly Sync 10 USB speakerphone delivers high-quality audio for calls, webinars, podcasts, and music.
- Weight: 0.28 kg
- Dimensions (W x D x H): 18.2 x 8.9 x 3.3 cm
Simple to use
User-friendly, worry-free operation for the confidence of knowing your calls will go smoothly. Easy-to-use touch-sensitive controls, clear LED indicators, and clear, bright call status light bar.

Hear and be heard
Dynamic audio that makes conference calls seamless and clear. A two-microphone array keeps surrounding noise out of your call. And full-duplex audio enables simultaneous conversations so everyone on the call can be heard.

| Compatibility | Compatible with PCs via USB-A cable and USB-C® adapter |
|---|---|
| Color | Silver |
| Cable length | 71.5 cm |
| Touch user controls | Call/answer end; Mute; Volume +/-; Microsoft Teams |
| Number of microphones | 2 |
| Microphone type | Two-microphone steerable array |
| Speaker bandwidth | 80 Hz to 20 kHz |
| Microphone bandwidth | 100 Hz to 7.8 kHz |
| Compatible Operating Systems | Windows 11; Windows 10; macOS |
| Certifications and compliances | CE; FCC; Rohs; IP64 |
| Dimensions (W x D x H) | 18.2 x 8.9 x 3.3 cm |
| Speaker size | 40 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 93 x 198 x 40 mm |
| Weight | 0.28 kg |
| Package weight | 348 g |
Виж още Конферентна връзка HP
Виж всички Конферентна връзка в категорията
| Тип: | Високоговорител |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
85.29 €
/166.81 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
198.00 €
/387.26 лв
-
600.87 €
/1175.20 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
796.00 €
/1556.84 лв
-
422.57 €
/826.48 лв
-
313.35 €
/612.87 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
121.81 €
/238.25 лв
-
21.33 €
/41.72 лв
-
371.83 €
/727.24 лв
-
97.43 €
/190.55 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
263.09 €
/514.56 лв
-
108.37 €
/211.96 лв
-
65.34 €
/127.79 лв
-
119.27 €
/233.27 лв
-
27.24 €
/53.27 лв
-
158.41 €
/309.83 лв
-
196.74 €
/384.80 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
313.35 €
/612.87 лв
-
249.66 €
/488.29 лв
-
313.35 €
/612.87 лв
-
1065.93 €
/2084.77 лв
-
258.69 €
/505.96 лв
-
263.09 €
/514.56 лв
-
65.34 €
/127.79 лв
-
708.99 €
/1386.66 лв
-
371.83 €
/727.24 лв
-
65.83 €
/128.74 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
708.99 €
/1386.66 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 €
-
22.99 €
/44.96 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
419.99 €
/821.43 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
349.99 €
/684.52 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
2139.99 €
/4185.46 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
878.99 €
/1719.16 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
639.99 €
/1251.71 лв
-
2729.99 €
/5339.40 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1895.89 €
/3708.04 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
499.99 €
/977.89 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
708.99 €
/1386.66 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
64.99 € -
549.00 €
/1073.75 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
599.00 €
/1171.55 лв
-
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
134.99 €
/264.02 лв
184.99 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
2491.00 €
/4871.96 лв
3476.13 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
288.33 €
/563.92 лв
334.14 € -
130.12 €
/254.49 лв
139.22 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
130.12 €
/254.49 лв
139.22 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
49.99 €
/97.77 лв
64.99 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
319.99 €
/625.85 лв
359.99 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
1790.80 €
/3502.49 лв
1849.82 € -
865.90 €
/1693.56 лв
897.58 € -
959.23 €
/1876.09 лв
994.00 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 €
Слушалки Axtel Prime HD Stereo, микрофон, шумопотискащи, черни74.89 €
/146.48 лв
Конферентен високоговорител Lenovo Go Wired Speakerphone (4XD1C82055), 3W, омнидиректен микрофон, Acoustic Echo Cancellation, Microsoft Teams сертифициран, USB-A, USB-C73.04 €
/142.85 лв
Цифров адаптер HP Poly DA85-M, сертифициран за Microsoft Teams, mute бутон, USB81.40 €
/159.21 лв













































































































