99A07ET#ABB
Black
Specs:
Intel Core i7-14700, 20C (8P + 12E) / 28T, P-core 2.1 / 5.4GHz, E-core 1.5 / 4.2GHz, 33MB, 65W-219W TDP
Integrated Intel UHD Graphics 770, 0.3-1.6GHz Graphics Frequency, 32 EUs
Intel Q670 (vPro) Chipset
1x 16GB DDR5-4800MT/s, single-channel, 4x DIMM slots
512GB SSD PCIe NVMe M.2
HP 9.5 mm Slim DVD-Writer
1x M.2 2230 slot for WLAN
2x M.2 2280 slots for storage
2x PCIe 3 x1
1x PCIe 3 x16 (wired as x4)
2x 3.5" HDD bays
Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps
Intel Wi-Fi 6E AX211 802.11be (2x2)
Bluetooth 5.3
4x USB 3.2 Gen 2 Type-A 10Gbps
3x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5Gbps
1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 20Gbps
3x USB 2.0 Type-A
1x HDMI 1.4
1x RJ-45
1x audio line-in/line-out
2x DisplayPort 1.4a
1x headphone/microphone combo
260 W internal power adapter, up to 92% efficiency, active PFC
HP Wired Desktop 320K Keyboard, без кирилизация на клавиатурата
HP 125 Wired Mouse
Trusted Platform Module TPM 2.0 Embedded Security Chip
Windows 11 Pro
33.7 x 30.8 x 15.5 cm
6.15kg
Виж още Настолни компютри HP
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Business PC/Workstation |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Двадесетядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i7 |
| Модел процесор: | 14700 |
| Процесор сокет: | 1700 |
| Честота процесор: | 2100 MHz |
| Архитектура: | Raptor Lake R |
| Turbo Boost до: | 5400 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 512 GB |
| RAM памет: | 16 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | DVD RW |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics 770 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Microsoft Windows 11 Pro |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.80 €
/4114.68 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
98.03 €
/191.73 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
903.82 €
/1767.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
380.89 €
/744.95 лв
396.47 €
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1074.99 €
/2102.50 лв
-
1654.99 €
/3236.88 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 €
All in One компютър Apple iMac 2024 (MWV03ZE/A), десетядрен Apple M4 4.40GHz, 23.5" (59.68cm) 4.5K Retina True Tone 500nits Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 4x Thunderbolt 4, macOS1973.68 €
/3860.19 лв
Настолен компютър Dell Pro Max Slim FCS1250 (BTO101_FCS1250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro1945.63 €
/3805.32 лв
All in One компютър Apple iMac 2024 (MD2T4ZE/A), десетядрен Apple M4 4.40GHz, 23.5" (59.68cm) 4.5K Retina True Tone 500nits Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 4x Thunderbolt 4, macOS2006.12 €
/3923.64 лв













































































































