

РАЗБЕРЕТЕ ТЯЛОТО СИ ПО-ДОБРЕ
Специално създаден с усъвършенствани функции за фитнес и здраве, vívoactive 6 е нещо повече от фитнес смарт часовник — това е Вашият личен треньор на китката Ви, който поддържа всяка Ваша цел.
ЯРЪК AMOLED ДИСПЛЕЙ | ДО 11 ДНИ ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА | BODY BATTERY™ МОНИТОРИНГ, РЕЗУЛТАТ ЗА СЪН, ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА СТРЕСА И ОЩЕ | РАЗШИРЕНИ ФИТНЕС ФУНКЦИИ | РАБОТИ С ПРИЛОЖЕНИЕТО GARMIN CONNECT™ НА IPHONE® И ANDROID™ СМАРТФОНИ | СМАРТ ИЗВЕСТИЯ, GARMIN PAY™ БЕЗКОНТАКТНИ ПЛАЩАНИЯ И СЪХРАНЕНИЕ НА МУЗИКА |
BODY BATTERY™ МОНИТОРИНГ НА ЕНЕРГИЯТА | ![]() |
ТРЕНЬОР ЗА СЪНЯ | ![]() |
ВГРАДЕНИ СПОРТНИ ПРИЛОЖЕНИЯ | ![]() |
СМАРТ ИЗВЕСТИЯ И ИЗПРАЩАНЕ НА СЪОБЩЕНИЯ | ![]() |
ОПЦИИ ЗА ТРЕНИРОВКИ | ![]() |
ЗДРАВЕ И УЕЛНЕС | ![]() |
| Физически данни и характеристики | |
|---|---|
| Материал на стъклото | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Материал на безела | Анодиран алуминий |
| Материал на корпуса | Подсилен полимер |
| Материал на каишката | Силикон |
| Размери | 42.2 x 42.2 x 10.9 мм; Подходящ за китки с обиколка 125-190 мм |
| Тегло | 36 гр. |
| Цветен екран | Да |
| Тип на дисплея | AMOLED; Always-On режим по избор |
| Размери на дисплея | 30.4 мм (1.2") диаметър |
| Резолюция на дисплея | 390 x 390 пиксела |
| Живот на батерията | Режим на смарт часовник: До 11 дни (5 дни винаги включен); Режим на смарт часовник за пестене на батерията: До 21 дни; GNSS режим само с GPS: До 21 часа; All-Systems GNSS режим: До 17 часа; All-Systems GNSS режим с музика: До 8 часа; |
| Засичане на инциденти (G-Sensor) | Да |
| Воден рейтинг | Swim, 5 ATM |
| Опция за голям шрифт | Да |
| Сензорен екран | Да |
| Памет | 8 GB |
| Режим за инвалидни колички | Да |
| Bluetooth безжична технология | Да |
| Разширени функции | |
| Полза от тренировката | Да |
| Аутдор функции | |
| Налични аутдор профили | Hiking, Indoor Climbing, Bouldering, Skiing, Snowboarding, XC Skiing, Stand Up Paddleboarding, Rowing |
| Обратно до старта | Да |
| Изчисляване на площи | Да (чрез Connect IQ™) |
| Календар за лов / риболов | Да (чрез Connect IQ™) |
| Информация за слънцето и луната | Да (чрез Connect IQ™) |
| Функции на часовник | |
| Час / дата | Да |
| Аларма | Да |
| Таймер | Да |
| Хронометър | Да |
| Час на изгрев / залез | Да |
| Гейминг активност | Да |
| GameOn™ съвместимост | Да |
| Сензори | |
| GPS | Да |
| GLONASS | Да |
| Galileo | Да |
| Garmin Elevate™ вграден пулсомер | Да |
| Сензор за околна светлина | Да |
| Компас | Да |
| Акселерометър | Да |
| Термометър | Да (изисква се tempe™ сензор) |
| Pulse Ox | Да |
| BeiDou | Да |
| QZSS | Да |
| Смарт функции | |
| Свързаност | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Connect IQ™ (изгледи на часа, уиджети, приложения и др.) | Да |
| Смарт известия | Да |
| Отговор/отхвърляне на обаждане с текст (само за Android ™) | Да |
| Календар | Да |
| Времето | Да |
| Контролиране на музиката на смартфона | Да |
| Съхранение на музика | До 650 песни |
| Намиране на телефона | Да |
| Намиране на часовника | Да |
| Смартфон съвместимост | iPhone®, Android™ |
| Съвместимост с Garmin Connect ™ Mobile | Да |
| Garmin Pay™ | Да |
| Преглед на изображения на часовника (само за Android™) | Да |
| Battery Saver - персонализиране за ниска мощност | Да |
| Активити тракер функции | |
| Вграден пулсомер | Да |
| Отброяване на крачките | Да |
| Body Battery™ | Да |
| Лента за активност (показва се след период на неактивност) | Да |
| Автоматична цел (ежедневна цел за крачки) | Да |
| Следене на съня (следи периодите на движение или спокоен сън) | Да |
| Изгорени калории | Да |
| Изминато разстояние | Да |
| Интензивни минути | Да |
| TrueUp™ | Да |
| Move IQ™ | Да |
| Fitness Age | Да |
| Целодневно проследяване на стреса | Да |
| Разпознаване на дрямка | Да |
| Хидратация | Да |
| Фитнес функции | |
| Налични фитнес профили | Strength, Cardio, HIIT and Elliptical Training, Stair Stepping, Floor Climbing, Indoor Rowing, Yoga, Pilates and Breathwork |
| Кардио тренировки | Да |
| Силови тренировки | Да |
| Медитация | Да |
| Тренировки за ползватели на инвалидни колички | Да |
| Функции за тренировки, планиране и анализ | |
| GPS скорост и разстояние | Да |
| Персонализируеми страници с данни | Да |
| Auto Pause® | Да |
| Интервални тренировки | Да |
| Разширени тренировки | Да |
| Сваляне на тренировъчни планове | Да |
| Auto Lap® | Да |
| Ръчно задаване на обиколка | Да |
| Персонализируеми сигнали | Да |
| Аудио известия | Да |
| LiveTrack | Да |
| Auto scroll | Да |
| История за активностите в часовника | Да |
| Ежедневни предложения за тренировки | Да |
| Подобрен интервал | Да |
| Сутрешен доклад | Да |
| HRV статус | Да |
| Функции за пулса | |
| HR зони | Да |
| HR сигнали | Да |
| HR калории | Да |
| % HR max | Да |
| Време за възстановяване | Да |
| HR Broadcast (предава данните за пулса на сдвоени устройства) | Да |
| Функции за бягане | |
| Налични профили за бягане | Running, Indoor Track Running, Treadmill Running |
| Динамика на бягането | Да |
| Каданс (осигурява броя на крачките в минута в реално време) | Да |
| Съвместимост с крачкомер | Да |
| PacePro™ стратегии за темпо | Да |
| Running power | Да |
| Функции за колоездене | |
| Налични профили за колоездене | Biking, Indoor Biking |
| Сигнали за време/разстояние (сигнали при достигане на целта) | Да |
| Съвместимост с Varia ™ фар | Да |
| Поддръжка на сензори за скорост и каданс | Да |
| Съвместим с измервател на мощността | Да |
| Функции за плуване | |
| Налични профили за плуване | Pool Swimming |
| Измерване на пулса под вода | Да |
| Данни за плуване (разстояние, темпо, брой загребвания, калории) | Да |
| Данни за плуване в открити води (разстояние, темпо, калории) | Да |
| Auto rest (само за плуване в басейн) | Да |
| Функции за голф | |
| Разстояние до предната, средната и задната част на грийна | Да |
| Разстояние до layups/doglegs | Да |
| Разстояние на изстрела | Да |
| Дигитална карта за отбелязване на точките | Да |
| Garmin AutoShot™ | Да |
| Green View с ръчно позициониране на флага | Да |
| Свързаност | |
| Connect IQ™ Store на устройството | Да |
Виж още Смарт часовници и гривни Garmin
Виж всички Смарт часовници и гривни в категорията
| Тип: | Смарт часовник |
|---|---|
| Особеност: | Универсален |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
469.32 €
/917.91 лв
523.79 € -
11.05 €
/21.62 лв
-
13.24 €
/25.89 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
216.99 €
/424.40 лв
-
108.50 €
/212.20 лв
-
51.25 €
/100.24 лв
-
27.05 €
/52.91 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
40.64 €
/79.49 лв
-
476.18 €
/931.33 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
469.32 €
/917.91 лв
523.79 € -
1008.31 €
/1972.07 лв
-
216.99 €
/424.40 лв
-
5.47 €
/10.70 лв
-
216.99 €
/424.40 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
39.16 €
/76.60 лв
-
30.36 €
/59.37 лв
-
23.18 €
/45.33 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
469.32 €
/917.91 лв
523.79 € -
42.99 €
/84.08 лв
-
25.08 €
/49.05 лв
-
24.84 €
/48.57 лв
-
21.61 €
/42.27 лв
-
557.30 €
/1089.99 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
12.72 €
/24.87 лв
-
106.13 €
/207.57 лв
-
106.13 €
/207.57 лв
-
470.38 €
/919.99 лв
529.19 €
-
30.36 €
/59.37 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
216.99 €
/424.40 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
30.63 €
/59.90 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
453.99 €
/887.93 лв
-
354.99 €
/694.30 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
26.57 €
/51.98 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
38.34 €
/74.99 лв
-
102.25 €
/199.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
309.99 €
/606.29 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
60.00 € -
24.03 €
/46.99 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
69.85 €
/136.62 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
69.17 €
/135.28 лв
-
37.69 €
/73.72 лв
40.90 € -
23.93 €
/46.80 лв
35.33 € -
874.01 €
/1709.41 лв
982.84 € -
54.33 €
/106.25 лв
65.11 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.33 € -
20.01 €
/39.14 лв
80.92 € -
17.99 €
/35.18 лв
25.56 € -
30.40 €
/59.46 лв
32.43 € -
17.99 €
/35.18 лв
20.38 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
17.67 €
/34.55 лв
23.62 € -
874.01 €
/1709.41 лв
982.84 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.33 € -
20.38 €
/39.86 лв
22.72 € -
27.24 €
/53.28 лв
34.98 € -
23.93 €
/46.80 лв
25.56 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
19.08 €
/37.31 лв
21.55 € -
16.62 €
/32.51 лв
17.81 € -
14.54 €
/28.44 лв
17.85 € -
12.46 €
/24.37 лв
15.34 € -
23.93 €
/46.80 лв
30.67 € -
20.38 €
/39.86 лв
26.31 € -
26.31 €
/51.47 лв
30.67 € -
14.56 €
/28.47 лв
14.99 € -
15.58 €
/30.47 лв
17.76 € -
32.25 €
/63.08 лв
41.09 € -
17.81 €
/34.83 лв
21.34 € -
23.93 €
/46.80 лв
27.40 € -
23.93 €
/46.80 лв
29.86 € -
17.97 €
/35.14 лв
19.16 € -
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
21.55 €
/42.15 лв
23.93 € -
1060.79 €
/2074.72 лв
1142.85 € -
17.99 €
/35.18 лв
23.93 € -
469.32 €
/917.91 лв
523.79 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.77 € -
26.31 €
/51.47 лв
29.86 € -
23.93 €
/46.80 лв
25.56 €
Смарт часовник Apple Watch SE 3 GPS, 40mm, 1.57" (3.99cm) Retina LTPO OLED дисплей, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, 64GB Flash памет, акселерометър, жироскоп, пулсомер (2-ро поколение), Midnight Aluminium с Midnight Sport - M/L каишка261.49 €
/511.42 лв
Смарт часовник Apple Watch SE 3 GPS, 40mm, 1.57" (3.99cm) Retina LTPO OLED дисплей, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, 64GB Flash памет, акселерометър, жироскоп, пулсомер (2-ро поколение), Midnight Aluminium с Midnight Sport - S/M каишка261.49 €
/511.42 лв
Смарт часовник Apple Watch SE 3 GPS, 40mm, 1.57" (3.99cm) Retina LTPO OLED дисплей, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, 64GB Flash памет, акселерометър, жироскоп, пулсомер (2-ро поколение), Starlight Aluminium с Starlight Sport Band - M/L каишка261.49 €
/511.42 лв

















































































































