СПОМЕНИТЕ СА ЗАМЪГЛЕНИ; ВИДЕОЗАПИСА Е ЯСЕН
С широко зрително поле от 140 градуса плюс вграден поляризатор, компактната, гласово контролирана Garmin Dash Cam X110 улавя и записва важни детайли в 1080p HD видео¹.
ЗАПИСВА 1080p HD ВИДЕО СЪС 140 ГРАДУСА ЗРИТЕЛНО ПОЛЕ | КОМПАКТЕН РАЗМЕР С ЛЕСЕН ЗА ГЛЕДАНЕ 2,4" ЯРЪК ДИСПЛЕЙ | ВГРАДЕНИЯТ GARMIN CLARITY™ ПОЛЯРИЗАТОР НАМАЛЯВА ОТБЛЯСЪЦИТЕ НА ПРЕДНОТО СТЪКЛО | УПРАВЛЯВАЙТЕ КАМЕРАТА С ВАШИЯ ГЛАС | СПОДЕЛЯЙТЕ ЛЕСНО ЗАПАЗЕНИ ВИДЕО КЛИПОВЕ ОТ VOULT С ИЗПОЛЗВАНЕ НА ПРИЛОЖЕНИЕТО GARMIN DRIVE™ (ИЗИСКВА СЕ АБОНАМЕНТ) | ФУНКЦИИТЕ PARKING GUARD И LIVE VIEW (ИЗИСКВА СЕ АБОНАМЕНТ) ПОМАГАТ ДА НАБЛЮДАВАТЕ ВАШЕТО ПРЕВОЗНО СРЕДСТВО, КОГАТО ВИ НЯМА2 |
![]() ЯСНО HD ВИДЕО | ![]() ЯРЪК ДИСПЛЕЙ Тази видеорегистратор с джобен размер разполага с ясен 2,4-инчов LCD дисплей за незабавен преглед на видео. | ![]() АВТОМАТИЧНО ЗАСИЧАНЕ НА ИНЦИДЕНТ |
![]() GARMIN CLARITY POLARISER | ![]() ГЛЕДАЙТЕ И СПОДЕЛЯЙТЕ ВИДЕО | ![]() ГЛАСОВО УПРАВЛЕНИЕ |
![]() БЕЗ ВГРАДЕН ПОЛЯРИЗАТОР GARMIN CLARITY | ![]() С ВГРАДЕН ПОЛЯРИЗАТОР GARMIN CLARITY |
РАЗЛИКАТА В ПОЛЯРИЗАТОРА
Това сравнение на изображението е заснето едновременно със същата разделителна способност на видеото, но само едната камера разполага с поляризатор Garmin Clarity за значително увеличаване на яснотата. Изображенията може да не отразяват точната разделителна способност и качество на пикселите.
PARKING GUARD | LIVE VIEW | DASH CAM VIDEO SYNC | ИЗДЪРЖЛИВ | ДОПЪЛНИТЕЛЕН USB ПОРТ |
ИЗИСКВА СЕ КАРТА ПАМЕТ | КАБЕЛ ЗА ПОСТОЯННО ЗАХРАНВАНЕ | ″GO″ СИГНАЛИ | ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ ЗА СБЛЪСЪК | ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ ЗА НАПУСКАНЕ НА ЛЕНТАТА |
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ ЗА ЧЕРВЕН СВЕТОФАР И КАМЕРИ | TRAVELAPSE™ | ЛЕСНО ИНСТАЛИРАНЕ |
| Физически данни и характеристики | |
|---|---|
| Размери | WxHxD: 7 x 4.22 x 1.95 см |
| Тегло | 62 гр. |
| Батерия | Презареждаема литиево-йонна |
| Тип на дисплея | Цветен TFT LCD |
| Размери на дисплея | 2.41″ диагонал (6.1 см) |
| Живот на батерията | До 20 минути |
| Магнитна стойка | Не (само със залепване) |
| Кадри | До 30 FPS |
| Засичане на инциденти (G-Sensor) | Да |
| Резолюция на камерата | 1080p |
| Памет | Изисква най-малко 8 GB microSD™ карта (поддържа до 512 GB), Class 10 или по-бърза (не е включена) |
| Видео | |
| Гласов контрол | Да |
| GPS скорост и местоположение във видеото | Да |
| Зрително поле | 140 градуса (диагонал) |
| Сензори | |
| GPS | Да |
| Galileo | Да |
| Смарт функции | |
| Смартфон съвместимост | Garmin Drive App |
| Функции и спецификации | |
| Clarity ™ HDR | Да |
| Dash cam auto sync | Да (до 4 камери) |
| Vault съвместимост (защитено онлайн видео съхранение) | Да |
| Parking Guard (сигнализира за удари по превозното средство) | Да (приложението Garmin Drive, изисква се абонамент за Vault) |
| Live View (изисква се Wi-Fi връзка) | Да (приложението Garmin Drive, изисква се абонамент за Vault) |
Виж още Видеокамери Garmin
Виж всички Видеокамери в категорията
| Тип: | Видеорегистратори |
|---|---|
| Резолюция (видео): | 1920x1080 |
| Резолюция (снимки): | Не е указано MP |
| Оптично увеличение: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Екран размер: | 2.4" (6.1 cm) |
| Особеност: | За автомобил |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
60.75 €
/118.82 лв
-
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
36.98 €
/72.33 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
74.99 €
/146.67 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
36.98 €
/72.33 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
70.58 €
/138.04 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
35.77 €
/69.96 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
182.98 €
/357.88 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
203.99 €
/398.97 лв
-
123.45 €
/241.45 лв
-
141.94 €
/277.62 лв
-
67.12 €
/131.28 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
62.98 €
/123.18 лв
-
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
17.69 €
/34.60 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
75.95 €
/148.54 лв
-
52.74 €
/103.15 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
36.98 €
/72.33 лв
-
70.58 €
/138.04 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
36.98 €
/72.33 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
17.69 €
/34.60 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
3.75 €
/7.34 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
74.99 €
/146.67 лв
-
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
79.98 €
/156.43 лв
-
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
62.98 €
/123.18 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
36.98 €
/72.33 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
64.99 € -
182.98 €
/357.88 лв
-
178.95 €
/349.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
148.99 €
/291.40 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
203.99 €
/398.97 лв
-
544.99 €
/1065.91 лв
-
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
119.99 €
/234.68 лв
149.99 € -
95.99 €
/187.74 лв
-
17.37 €
/33.98 лв
-
17.71 €
/34.64 лв
-
23.50 €
/45.96 лв
-
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
-
60.99 €
/119.29 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
58.79 € -
46.99 €
/91.90 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
159.62 €
/312.19 лв
-
510.78 €
/999.00 лв
-
632.46 €
/1236.99 лв
-
Видеорегистратор Esperanza XDR102, камера за автомобил, Full HD, LCD дисплей, MicroSD до 32GB, черен
15.00 €
/29.34 лв
15.56 €
-
91.06 €
/178.10 лв
94.15 € -
87.16 €
/170.48 лв
98.46 € -
87.16 €
/170.48 лв
98.46 € -
Видеорегистратор Esperanza XDR102, камера за автомобил, Full HD, LCD дисплей, MicroSD до 32GB, черен
15.00 €
/29.34 лв
15.56 € -
22.99 €
/44.96 лв
25.05 € -
119.99 €
/234.68 лв
149.99 € -
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
54.99 €
/107.55 лв
58.79 € -
58.99 €
/115.37 лв
64.99 € -
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
29.99 €
/58.66 лв
30.99 €
Екшън камера AKASO Brave 7, камера за екстремен спорт, 4K/UHD (3840x2160@30fps), 2"(5.08 cm) дисплей, 3x оптично увеличение216.30 €
/423.05 лв
Видеорегистратор Transcend DrivePro 620, камера за автомобил, QHD, 2.4" (6.1 cm) LCD дисплей, microSD слот до 512GB, Wi-Fi213.90 €
/418.35 лв
Екшън камера AKASO Brave 7 LE, камера за екстремен спорт, 4K/UHD (3840x2160@30fps), HDMI194.30 €
/380.02 лв







































































