.jpg)
Fujifilm instax mini 90 - класически дизайн
Fujifilm instax mini 90 предлага много допълнителни функции като bulb, двойна експозиция и макро режим, които предоставят възможност за креативно улавяне на светлината.
Светкавица
Изключително добра оценка на разстоянието до обекта, както и околната осветеност.
Парти режим
Парти режимът ви позволява да заснемете фона толкова добре, колкото и основния си обект.
Макро режим
Макро режимът ви позволява да се насладите на зашеметяващия близък план във фотографията.

Режим деца
Този режим е полезен за улавянето на бързо движещи се обекти като деца и животни.
Режим пейзаж
Този режим е най-подходящ за заснемане на далечни обекти (3 метра до ∞).
Контрол на яркостта
Можете да използвате художествените похвати висок и нисък ключ, за да придадете на снимките си художествен ефект.

Режим Bulb
Този режим позволява на затвора да остане отворен (до 10 секунди), докато спусъкът е натиснат, което ви дава възможност да запечатвате невероятни нощни снимки или да постигате определени творчески търсения.
Двойна експозиция
Избирайки режима Двойна експозиция и натискайки спусъка два пъти, можете да наслагвате две различни изображения в един и същи кадър, за да създадете художествен ефект.
Гнездо за статив
Позволява прикрепянето на фотоапарата към статив - особено полезно, когато използвате режима Bulb.
Specifications
| Film | Fujifilm Instant Color Film "instax mini" (separately available) |
|---|---|
| Film size | 86mm x 54mm |
| Picture size | 62mm x 46mm |
| Lens | Move in / out type lens, 2 components, 2 elements, f=60mm, F=12.7 |
| Viewfinder | Real image finder, 0.37x, with target spot and parallax adjustment for macro mode |
| Focusing | Motor-driven 3-range switching, 0.3m - ∞ (macro mode: 0.3m - 0.6m, normal mode: 0.6m - 3.0m, landscape mode: 3.0m - ∞) |
| Shutter release | Programmed electronic shutter release, 1.8 - 1/400 sec. shutter speeds (macro mode: aperture automatically fixed at F22, bulb mode: maximum 10-second shutter open time) |
| Exposure control | Automatic, LV5.0 - 15.5 (ISO800), lighten-darken control ±2/3EV, +1EV |
| Film feeding out | Automatic |
| Flash | Automatic electronic flash (with brightness adjustment function), forced firing mode (with brightness adjustment function), flash off mode, red eye reduction mode |
| Liquid Crystal Display (LCD) | Exposure counter (number of remaining shots), Macro mode, Brightness control, Self timer, Flash ON / OFF, Mode button(Party / Kids / Landscape / Double exposure / Bulb) |
| Power supply | NP-45A lithium-ion battery.charge capacity: 10 film packs (based on our test conditions) |
| Accompanying items | shoulder strap, Warranty, NP-45A Rechargeable Battery, BC-45C Battery Charger |
| Dimensions & Weight | 113.4mm x 91.9mm x 57.2mm, 296g (excluding the battery, strap and film) |
Виж още Фотоапарати Fujifilm
Виж всички Фотоапарати в категорията
| Тип: | Компактни фотоапарати |
|---|---|
| Резолюция (снимки): | Не е указано MP |
| Резолюция (видео): | Не е указано |
| Оптично увеличение: | Не е указано |
| Цвят: | Черен |
| Захранване: | Литиева батерия |
| Интерфейс: | Не е указано |
| Вид: | Тяло |
| Светлочувствителност ISO: | Не е указано |
| Особеност: | Без особеност |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
52.74 €
/103.15 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
39.99 €
/78.21 лв
-
178.95 €
/349.99 лв
-
61.70 €
/120.67 лв
-
9.45 €
/18.48 лв
-
70.58 €
/138.04 лв
-
267.11 €
/522.41 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
182.98 €
/357.88 лв
-
52.74 €
/103.15 лв
-
34.57 €
/67.61 лв
-
42.70 €
/83.52 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
37.61 €
/73.56 лв
-
143.96 €
/281.57 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
28.45 €
/55.65 лв
-
70.46 €
/137.81 лв
-
23.70 €
/46.35 лв
-
23.70 €
/46.35 лв
-
5.22 €
/10.21 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
-
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
30.99 €
/60.61 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
131.76 €
/257.70 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
70.58 €
/138.04 лв
-
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
35.25 €
/68.95 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
56.95 €
/111.39 лв
-
131.76 €
/257.70 лв
-
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
36.98 €
/72.33 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
930.95 €
/1820.77 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
35.77 €
/69.96 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
62.98 €
/123.18 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
36.98 €
/72.33 лв
-
182.98 €
/357.88 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
544.99 €
/1065.91 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
93.24 €
/182.37 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
203.99 €
/398.97 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
178.95 €
/349.99 лв
-
35.15 €
/68.75 лв
-
87.46 €
/171.05 лв
-
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
-
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
54.99 €
/107.55 лв
58.79 € -
66.46 €
/129.99 лв
-
60.99 €
/119.29 лв
-
46.99 €
/91.90 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
56.36 €
/110.24 лв
-
510.78 €
/999.00 лв
-
632.46 €
/1236.99 лв
-
Видеорегистратор Esperanza XDR102, камера за автомобил, Full HD, LCD дисплей, MicroSD до 32GB, черен
15.00 €
/29.34 лв
15.56 €
-
80.01 €
/156.49 лв
90.02 € -
Видеорегистратор Esperanza XDR102, камера за автомобил, Full HD, LCD дисплей, MicroSD до 32GB, черен
15.00 €
/29.34 лв
15.56 € -
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
54.99 €
/107.55 лв
58.79 € -
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
19.99 €
/39.10 лв
20.45 €
Фотоапарат Xmart P9, детски, моментални снимки, 0.3MP, 2.4" (6.09 cm) дисплей, MicroSD слот до 32GB, син33.50 €
/65.52 лв
Фотоапарат Xmart P9, детски, моментални снимки, 0.3MP, 2.4" (6.09 cm) дисплей, MicroSD слот до 32GB, зелен33.50 €
/65.52 лв
Фотоапарат Xmart P9, детски, моментални снимки, 0.3MP, 2.4" (6.09 cm) дисплей, MicroSD слот до 32GB, розов33.50 €
/65.52 лв





























































