
|
Огледалце за "Selfie" & Снимки от близко.
|
![]() |
![]() |
Просто управление
|
|
Настройка на яркоста Instax mini 9 автоматично определя най-добрите настройки за "Яркост" и Ви информира за направените от него настройки със съответната индикация. |
![]() |
Specifications
| Film | Fujifilm Instant Film "instax mini" |
|---|---|
| Picture size | 62 x 46mm |
| Lens | 2 components, 2 elements, f = 60 mm, 1:12.7 |
| Viewfinder | Real image finder, 0.37x, with target spot |
| Focusing | 0.6m - ∞ |
| Shutter | Shutter speed: 1/60 sec. |
| Exposure Control | Manual switching system (LED indicator in exposure meter) |
| Film Feeding out | Automatic |
| Flash | Constant firing flash (automatic light adjustment) Recycle time: 0.2 sec. to 6 sec. (when using new batteries), Effective flash range: 0.6m - 2.7 m |
| Auto power off time | 5 min. |
| Power Supply | Two AA-size 1.5V alkaline batteries Capacity: 100 shots (Approximately 10 instax mini film packs with new AA batteries) |
| Others | Exposure counter (number of unexposed films), film pack confirmation window |
| Dimensions & Weight | 116mm x 118.3mm x 68.2mm / 307g (without batteries, strap and film pack) |
Виж още Фотоапарати Fujifilm
Виж всички Фотоапарати в категорията
| Тип: | Компактни фотоапарати |
|---|---|
| Резолюция (снимки): | Не е указано MP |
| Резолюция (видео): | Не е указано |
| Оптично увеличение: | Не е указано |
| Цвят: | Зелен |
| Захранване: | AA |
| Интерфейс: | Не е указано |
| Вид: | Тяло |
| Светлочувствителност ISO: | Не е указано |
| Особеност: | Без особеност |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
52.74 €
/103.15 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
39.99 €
/78.21 лв
-
178.95 €
/349.99 лв
-
61.70 €
/120.67 лв
-
9.45 €
/18.48 лв
-
70.58 €
/138.04 лв
-
267.11 €
/522.41 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
182.98 €
/357.88 лв
-
52.74 €
/103.15 лв
-
34.57 €
/67.61 лв
-
42.70 €
/83.52 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
37.61 €
/73.56 лв
-
143.96 €
/281.57 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
28.45 €
/55.65 лв
-
70.46 €
/137.81 лв
-
23.70 €
/46.35 лв
-
23.70 €
/46.35 лв
-
5.22 €
/10.21 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
-
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
30.99 €
/60.61 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
131.76 €
/257.70 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
70.58 €
/138.04 лв
-
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
35.25 €
/68.95 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
56.95 €
/111.39 лв
-
131.76 €
/257.70 лв
-
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
36.98 €
/72.33 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
930.95 €
/1820.77 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
35.77 €
/69.96 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
20.45 € -
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
62.98 €
/123.18 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
Уеб камера Logitech Brio 100 (960-001585), микрофон, Full HD (1920x1080@30fps), защитен капак, черна
36.98 €
/72.33 лв
-
182.98 €
/357.88 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
544.99 €
/1065.91 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
93.24 €
/182.37 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
203.99 €
/398.97 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
178.95 €
/349.99 лв
-
35.15 €
/68.75 лв
-
87.46 €
/171.05 лв
-
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
-
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
54.99 €
/107.55 лв
58.79 € -
66.46 €
/129.99 лв
-
60.99 €
/119.29 лв
-
46.99 €
/91.90 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
56.36 €
/110.24 лв
-
510.78 €
/999.00 лв
-
632.46 €
/1236.99 лв
-
Видеорегистратор Esperanza XDR102, камера за автомобил, Full HD, LCD дисплей, MicroSD до 32GB, черен
15.00 €
/29.34 лв
15.56 €
-
80.01 €
/156.49 лв
90.02 € -
Видеорегистратор Esperanza XDR102, камера за автомобил, Full HD, LCD дисплей, MicroSD до 32GB, черен
15.00 €
/29.34 лв
15.56 € -
76.99 €
/150.58 лв
81.99 € -
54.99 €
/107.55 лв
58.79 € -
95.99 €
/187.74 лв
102.25 € -
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
19.99 €
/39.10 лв
20.45 €
Фотоапарат Xmart P9, детски, моментални снимки, 0.3MP, 2.4" (6.09 cm) дисплей, MicroSD слот до 32GB, син33.50 €
/65.52 лв
Фотоапарат Xmart P9, детски, моментални снимки, 0.3MP, 2.4" (6.09 cm) дисплей, MicroSD слот до 32GB, зелен33.50 €
/65.52 лв
Фотоапарат Xmart P9, детски, моментални снимки, 0.3MP, 2.4" (6.09 cm) дисплей, MicroSD слот до 32GB, розов33.50 €
/65.52 лв































































