MP7
- Equipped with Dual Performance Fans
- Patented FDB Bearing
- Easy and Enjoyable Installation Process
- Compatible with the Latest CPU Sockets
- Dimensions ( L x W x H ): 125 x 123.5 x 153 mm

High Performance Cooling Power
The combination of a copper cold plate and aluminum cap boosts conductivity, delivering exceptional cooling efficiency.
Advanced Anti-Gravity Heat Pipes
Maximize the MP7's performance with six 6mm high-performance copper heat pipes.

Specifications
| Model | MP7 |
|---|---|
| CPU Supported Platforms | Intel LGA : 1851 / 1700 / 1200 (The installation method for 1851 is the same as for 1700) AMD : AM4 / AM5 |
| Dimensions (LxWxH) | 125 x 123.5 x 153 mm |
| HeatSink Dimensions (LxWxH) | 125 x 97.5 x 153 mm |
| Fan Dimensions ( L x W x H ) | 120 x 120 x 25 mm |
| Weight | 905 g |
| Heatsink Material | Aluminum Alloy |
| Heat-pipe | 6mm x 6PCS with Copper base plate |
| Fan Speed | 800 - 1800 RPM ( PWM ) ± 10% |
| Bearing Type | FDB |
| Static Pressure | 2.1 mm H2O ± 10% |
| Fan Air Flow | 76 CFM ± 10% |
| Noise Level | 32 dBA ± 10% |
| Rated Voltage | 12 VDC |
| Rated Current | 0.3 A |
| LED | ARGB |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители FSP
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
4.17 €
/8.16 лв
120.00 € лв -
9.55 €
/18.68 лв
120.00 € лв -
88.98 €
/174.02 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
81.83 €
/160.06 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
5.19 €
/10.16 лв
120.00 € лв -
26.93 €
/52.68 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
5.04 €
/9.85 лв
120.00 € лв -
14.82 €
/28.98 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
15.26 €
/29.85 лв
120.00 € лв -
26.86 €
/52.54 лв
120.00 € лв -
5.07 €
/9.92 лв
120.00 € лв -
20.95 €
/40.98 лв
120.00 € лв -
87.58 €
/171.29 лв
120.00 € лв -
5.80 €
/11.34 лв
120.00 € лв -
20.39 €
/39.88 лв
120.00 € лв -
247.83 €
/484.71 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.16 лв
120.00 € лв -
4.88 €
/9.55 лв
120.00 € лв -
31.38 €
/61.38 лв
120.00 € лв -
20.43 €
/39.95 лв
120.00 € лв -
18.31 €
/35.82 лв
120.00 € лв -
45.47 €
/88.94 лв
120.00 € лв -
5.71 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
8.01 €
/15.67 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
19.29 €
/37.72 лв
120.00 € лв -
5.19 €
/10.16 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
96.05 €
/187.85 лв
120.00 € лв -
36.32 €
/71.04 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
35.96 €
/70.34 лв
120.00 € лв -
19.84 €
/38.81 лв
120.00 € лв -
150.45 €
/294.25 лв
120.00 € лв -
108.41 €
/212.03 лв
120.00 € лв
-
24.64 €
/48.20 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
74.65 €
/145.99 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
24.58 €
/48.07 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв
-
67.63 €
/132.28 лв
120.00 € лв -
44.78 €
/87.59 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
28.85 €
/56.42 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв
Охлаждане за процесор Thermalright Peerless Assassin 140 White, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700/1200/115X/2011/2066 & AMD AM5/AM455.00 €
/107.56 лв
Охлаждане за процесор Arctic Freezer 4U-SP5, съвместимост със сокет AMD SP554.95 €
/107.47 лв
Охлаждане за процесор DeepCool AK620 WH, съвместимост със сокети Intel LGA LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155 & AMD AM5/AM454.56 €
/106.71 лв






















































































