Цвят Сив
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 80X60
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 80X60
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Технически характеристики
| Вид: | Кабелен канал |
|---|---|
| Тип: | Универсален |
| Широчина: | 80 mm |
| Височина: | 60 mm |
| Дължина: | 2000 мм |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сив |
| Особеност: | няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кабелен канал Elmark, универсален, широчина 300 mm, височина 40 mm, дължина 2500 mm, метален17.63 €
/34.48 лв
Кабелна скара Elmark EM560200604WM, широчина 200 mm, височина 60 mm, дължина 2500 mm, метална, сива19.27 €
/37.70 лв
Кабелен канал Elmark, подов, широчина 90 mm, височина 20 mm, дължина 2000 mm, пластмасoв, сив16.55 €
/32.38 лв

