Цвят Сив
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 75X20
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 75X20
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Технически характеристики
| Вид: | Кабелен канал |
|---|---|
| Тип: | Подов |
| Широчина: | 75 mm |
| Височина: | 20 mm |
| Дължина: | 2000 мм |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сив |
| Особеност: | няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кабелен канал Elmark EM5627520F/WH, подов, широчина 75 mm, височина 20 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял13.66 €
/26.71 лв
Кабелен канал Elmark, стенен, широчина 75mm, височина 60 mm, дължина 2000 mm, пластмаса, бял13.51 €
/26.42 лв
Кабелен канал Elmark EM56100825U, широчина 100 mm, височина 40 mm, дължина 2500 mm, метален, сив14.16 €
/27.69 лв

