Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 60X60
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Габаритен размер (mm) 60X60
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Технически характеристики
| Вид: | Кабелен канал |
|---|---|
| Тип: | Универсален |
| Широчина: | 60 mm |
| Височина: | 60 mm |
| Дължина: | 2000 мм |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сив |
| Особеност: | няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кабелен канал Elmark EM5628060, широчина 80 mm, височина 60 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял12.07 €
/23.60 лв
Кабелен канал Elmark EM56210040, широчина 100 mm, височина 40 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял12.55 €
/24.54 лв
Кабелен канал Elmark EM5628040, широчина 80 mm, височина 40 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял10.43 €
/20.40 лв

