Цвят Бял
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 60X40
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 60X40
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Технически характеристики
| Вид: | Кабелен канал |
|---|---|
| Тип: | Универсален |
| Широчина: | 60 mm |
| Височина: | 40 mm |
| Дължина: | 2000 мм |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Бял |
| Особеност: | Без капак |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кабелен канал Elmark EM5622525LB, широчина 25 mm, височина 25 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, кафяв6.53 €
/12.78 лв
Кабелен канал Elmark EM5622525P, широчина 25 mm, височина 25 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, кафяв6.53 €
/12.78 лв
Кабелен канал Elmark EM5624040S, широчина 40 mm, височина 40 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, сив7.05 €
/13.78 лв

