Цвят Бял
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 30X16
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 30X16
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Технически характеристики
| Вид: | Кабелен канал |
|---|---|
| Тип: | Универсален |
| Широчина: | 30 mm |
| Височина: | 16 mm |
| Дължина: | 2000 мм |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Бял |
| Особеност: | Самозалепващ |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кабелен канал Elmark EM5622525A, самозалепващ, широчина 25 mm, височина 25 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял3.24 €
/6.33 лв
Кабелен канал Elmark EM5621212P, широчина 12 mm, височина 12 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, кафяв3.05 €
/5.97 лв
Кабелен канал Elmark EM5621212LB, широчина 12 mm, височина 12 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, кафяв3.05 €
/5.97 лв

