Цвят Бял
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 100X40
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Дължина 2000 mm
Габаритен размер (mm) 100X40
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Технически характеристики
| Вид: | Кабелен канал |
|---|---|
| Тип: | Универсален |
| Широчина: | 100 mm |
| Височина: | 40 mm |
| Дължина: | 2000 мм |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Бял |
| Особеност: | няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кабелен канал Elmark EM5628060, широчина 80 mm, височина 60 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял12.07 €
/23.60 лв
Кабелен канал Elmark, стенен, широчина 75mm, височина 60 mm, дължина 2000 mm, пластмаса, бял13.51 €
/26.42 лв
Кабелен канал Elmark EM5627520F/WH, подов, широчина 75 mm, височина 20 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, бял13.66 €
/26.71 лв

